• +38 (068) 891-54-74
 • +38 (050) 014-79-99
 • +38 (096) 954-05-60

Smart Junior for Ukraine

Позиції 1 з 12 з 38

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 38

на сторінці
При замовленні на суму від 2000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Онлайн книгарня Буклетка представляє Вашій увазі Smart Junior – сучасний навчально-методичний комплекс від видавництва MM Publications. Він створений H.Q.Mitchell спеціально для набуття якісних знань з англійської мови, учнями молодших класів. Комплекс повністю відповідає усім методичним рекомендаціям, пройшов пілотну програму в сотні українських шкіл, отримав схвальні відгуки вчителів, а тому був допущений до навчального процесу Міністерством освіти і науки України. Окрім того, його було повністю адаптовано до сучасної програми Нової Української школи. Підручники smart junior купити недорого можна в нашому інтернет-магазині.

Даний навчальний курс рекомендовано для учнів 1-5 класів початкових шкіл з поглибленим вивченням англійської мови. Викладання його матеріалу розраховано на 100-140 годин класної роботи (мінімум 2 години занять на тиждень). За цей час діти не тільки освоять усі мовленнєві навички з нуля, але й отримають безліч корисних навиків, таких як: комунікативність і робота в колективі, креативне і критичне мислення, а також соціальна активність і відповідальність. Smart junior 3 клас складається з багатьох компонентів, основою курсу виступають підручник та робочий зошит.

Основні компоненти навчально-методичного комплексу.

 • Student’s Book – це підручник для роботи на уроках. Його структуру становлять вісім модулів, кожен з яких охоплюєшість уроків. В модулі присутні окремі тематичні сторінки. Smart World, тут подана інформація про об’єднавчі міжкультурні фактори, Smart Time вивчає зв’язок між різними дисциплінами, а секція Now I can допомагає учневі самостійно оцінити рівень набутих знань та вмінь.
 • Workbook with free Student’s. Робочі зошити smart junior workbook призначені для продовження навчання в позаурочний час. Вони допомагають опанувати мовленнєвими навиками завдяки інтересним завданням і вправам, актуальним та інформативним текстам, а також захоплюючими іграм. Такий зошит дозволяє закріпити пройдену тему підручника та повторити її.
 • Student’s CD/CD–ROM. Smart junior 2 audio– це компакт-диски, в яких зберігається безліч цікавої та актуальної інформації, яка розширює можливості курсу. Тут є картинки, аудіо і відеофайли, пісні, діалоги, окремі історії і тексти пов’язані з темами підручника. Завдяки аудіозаписам, учні можуть слухати тексти англійською та відточувати свої навички аудіювання.
 • Teacher’s Book. Книги smart junior 2 teacher s book – виступають незамінним помічником для викладача. Саме тут містяться основні рекомендації, які дозволяють ефективно організувати та провести уроки з англійської. Окрім того, вони мають спеціальні завдання для простежування успішності учнів. План занять, цілі уроків, рекомендації, вправи, завдання та ігри, запитання і відповіді, інструкції для флешкарт – тут є все!
 • Smart Book – компонент який допомагає закріпити набутий досвід з лексики та прискорює вивчення алфавіту. Цьому сприяють веселі пісні, захоплюючі настільні ігри, скоромовки і вправи на правильну вимову слів. Smart Book free CD йде в комплекті і виступає безплатним додатковим компонентом для відточування навиків аудіювання завдяки наявності великої аудіотеки.
 • Class Audio CDs – це повна збірка аудіофайлів для підручника та зошита. Завдяки їй можна суттєво урізноманітнити процес навчання, дозволивши дітям насолоджуватись цікавими презентаціями й історіями.
 • Flashcards. Smart junior 1 flashcards – це флешкарти, якими потрібно використовувати під час ознайомлення з новою лексикою. З ними значно легше і цікавіше повторювати та закріплювати пройдений лексичний матеріал.

 

Рекомендації використання рівнів комплексу відповіднодо класу учнів.

ü  Smart Junior 1 – для дошкільної підготовки.

ü  Smart Junior 2 – 1-й клас.

ü  Smart Junior 3 – 2-й клас.

ü  Smart Junior 4 – 3-й клас.

ü  Smart Junior 5 – 4-й клас.

Переваги які надає даний навчально-методичний комплекс.

 • Продумана компоновка курсу та ідеальнаструктура підручника, дозволить ефективно оволодіти програмою та підготувати учнів до переходу з початкового на вищий рівеньвивчення англійської мови.
 • Методика викладання націлена на добровільне залучення дітей в процес навчання шляхом їхнього зацікавлення. Учні виявляють жвавий інтерес до цікавих історій і пізнавальних текстів, смішних віршиків і пісень, захоплюючих коміксів та ігор. Вся інформація актуальна та зрозуміла сучасним дітям.
 • Phonics. Велика кількість завдань, що покликані розвинути з нуля й покращити основні мовленнєві навички. Завдяки їм, учні вчаться читати і грамотно писати, правильно говорити,по-англійськи, позбавляючись акценту.
 • Особлива увага до вивчення граматики. Граматичні завдання стосуються не тільки правильності вимови і написання, але й розкривають основні поняття і значення слів.
 • Наявність додаткових інформативних секцій. Smart World, Smart Time і Now I can. Які вивчаються міжпредметні та міжкультурні зв’язки, а також дають учневі можливість самостійно перевірити свої знання і оцінити їхній рівень.
 • Мовленнєвий контекст подається в ігровій формі і веселій атмосфері. Зануритися з головою у світ знань дозволяє інтерактивна складова. Постери, картинки, анімації, та ігри демонструють візуальний компонент, а аудіозаписи, вірші і пісні відповідають за вербальну складову.
 • Курс покликаний не тільки навчити учнів англійської мови, але й підготувати їх до життя в соціумі та познайомити з навколишнім світом. Пройшовши його рівень за рівнем, вони отримають початкові знання іноземної мови, а разом з ними розвинуть такі необхідні навички, як: креативне і критичне мислення, робота в колективі, взаємодопомога і самостійність.

Smart Junior for Ukraine – це чудовий вибір для тих, хто бажає подарувати своїм дітям можливість отримання якісних знань.

Відгуки про товар

© 2012-2023 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України