• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Smart Junior Підручник НУШ

8 шт.

на сторінці

8 шт.

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Купити підручник смарт джуніор автор Мітчелл дешево


Представляємо Вашій увазі підручник Smart Junior від видавництва MM Publications, розроблений спеціально для України під НУШ програму. Книга створена для початкової школи і є частиною навчально-методичного комплекту з англійської, що містить усі необхідні матеріали для комфортного та ефективного навчання й викладання. Навчальний курс складається з 1,2,3,4 рівнів й укладався відповідно до вікових особливостей та пізнавальних інтересів учнів.

 

Стюдентс бук будь-якого рівня має усталену структуру: 8 розділів по 6 уроків в кожному. Окрім основного змісту тут присутні сторінки самооцінювання, повторення та інші рубрики. При розробці було використано стратегію будівельних блоків, яка полягає у систематичному повторенні матеріалу з лексики й граматики для кращого засвоєння. Програма представлена з різноманітними видами діяльності на уроці, яка підпорядковується комунікативній функції – навчити вільно спілкуватися з однолітками,  вивчення актуальних та цікавих тем. Всі уроки пронизані розвитком чотирьох основних навичок – говорінню, письму, читанню, аудіюванню, які постійно вдосконалюються.

 

Students Book містить ретельно підібрані тексти для вивчення, які мотивують школярів до активної діяльності в процесі навчання. Оформлення посібника яскраве, сучасне та емоційно насичене. Вправи не лише репродуктивного характеру, а й творчі. Використання на уроках пісень, ігор, постановка вистав також удосконалюють комунікативні навички. Рольові ігри повністю інтегровані в навчальний процес, емоційний компонент допомагає швидше запам’ятовувати нові слова, оперувати ними в повсякденному житті.

 

Книжка не лише навчає англійської, а й виховує особистість 21 століття з усіма необхідними компетенціями й уміннями.

Відгуки про товар

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України