• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Smart Junior 4 клас НУШ

11 шт.

на сторінці

11 шт.

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Замовити комплект Smart Junior 4 онлайн недорого


Заключний 4 рівень Smart Junior, створений for Ukraine та адаптований до НУШ програми, завершує навчання з англійської в початковій школі та формування ключових компетенцій  учнів. Автор посібників Mitchell  спільно з MM Publications створили інноваційний курс з ефективною методикою, який було схвалено МОН та рекомендовано до використання в закладах України. Нова програма для 4 класу передбачає поглиблення знань з граматики та лексики, отримані в попередніх класах, а також їх повторення й систематизацію перед переходом в середню школу.

 

Програмне навантаження становить 90 годин із 3 заняттями на тиждень.

 

Купити смарт джуніор 4 клас Мітчелл оптом


 

Головними рисами навчально-методичного комплекту є:

 

✔  Розвиток критичного мислення

✔  Пріоритетною є комунікативна складова навчання

✔  Автономність навчання

✔  Творчість

✔  Встановлення міжкультурних зв’язків

✔  Виховання соціальної відповідальності

✔  Співпраця в колективі

 

Всі ці риси реалізовані у зв’язку з орієнтацією освітнього процесу на компетенції, необхідні особистості 21 сторіччя. А, отже, англійська мова вивчається у зв’язку з іншими суміжними дисциплінами.

 

Придбати Smart Junior 4 на клас з доставкою

 

Компонентами НМК є такі посібники та засоби навчання:

 

☑ Students Book – підручник, що традиційно має 8 розділів по 6 уроків, сторінки повторення, самооцінювання та й рубрику культурології. Порівняно з попередніми рівнями, цей стюдентс бук містить більші тексти, довші діалоги та комікси, оскільки матеріали підбираються з урахуванням вікових особливостей та інтересів чотирикласників.

 

☑ Workbook – робочий зошит (прописи) до підручника, в якому систематизовано тренувальні вправи, на повторення, самостійні роботи. Традиційно учням пропонується зіграти в настільні ігри, які покликані відтворити англомовний простір. Воркбук містить рубрику Special Days, з якої учні дізнаються про сезонні свята та мають можливість створити власні поробки та презентувати їх.

 

☑ Teacher`s Book – книга для вчителя містить всі необхідні матеріали для організації й проведення уроків: планування, методичні рекомендації, контекстні поради, заготовки, сценарії та багато іншого. Для перевірки рівня знань учнів книга включає додаткові тести та завдання.

 

☑ Flash Cards (флеш картки) – наочність, яку завжди використовує вчитель на уроках англійської у початковій школі, адже таке сприйняття нового матеріалу зумовлене віковими особливостями учнів. Також автори розробили та представили в книзі для учителя декілька варіантів ігор із використанням карток.

 

☑ Smart book (смарт бук) -  книжка, що містить багато вправ на відпрацювання вивченого з граматики та лексики. Використання книги можливе під час класних занять, а також вдома. Різноманітність завдань забезпечує розвиток чотирьох основних навичок – говоріння, читання, письма й аудіювання.

 

☑ Smart Dictionary – базовий ілюстрований словничок.

 

☑ Smart Portfolio – допоможе вчителю здійснити формувальне оцінювання за розділами підручника.

 

☑ Диск audio – включає запис словникових слів, діалогів, пісень, текстів для аудіювання.

Відгуки про товар

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України