• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Smart Junior 3 клас НУШ

11 шт.

на сторінці

11 шт.

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Купити комплект смарт джуніор 3 клас автора Мітчелл оптом на клас Україна Київ, Дніпро, Одеса, Бровари.


Для третього класу згідно НУШ програми автор Mitchell спільно із видавництвом MM Publications надрукували навчально-методичний комплекс Smart Junior 3 for Ukraine, в якому англійська мова подається для вивчення з урахуванням сучасних методик освіти. Нова програма поставила вимоги, щоб заняття з англійської нарешті перестали ґрунтуватися на «зазубрюванні» незрозумілих слів, а  стали проводитися з цікавими та захоплюючими іграми, виставами, піснями. Це значно підвищує мотивацію до навчання й враховує вікові особливості третьокласників. Викладання курсу в українських школах схвалено МОН та вже продемонструвало ефективність його впровадження.

 

Навантаження розраховане на 3 заняття на тиждень (90 годин загалом).

 

Придбати смарт джуніор для 3 класу дешево з доставкою


Перевагами курсу Smart Junior є:

 

• Сучасність та інноваційність в змісті та методиці викладання

• Орієнтація на учня як активного учасника процесу навчання

• Вивчення граматики на базі засвоєного лексичного матеріалу

• Систематичне повторення вивченого

• Акцент на розвиток комунікативних умінь та можливості говорити англійською з перших уроків.

• Чотири основні навички (говоріння, письмо, аудіювання, читання) розвиваються в комплексі протягом усього курсу.


Замовити онлайн Smart Junior 3 недорого на класРозробники НМК врахували абсолютно всі потреби та нюанси у його викладанні, як результат -  створені всі можливі посібники, необхідні для використання у процесі навчання й викладання. Серед них:

 

1. Students Book – підручник, який складається з 8 модулів, в кожному розділі представлено 6 уроків. Крім основного змісту, тут подані сторінки самоцінювання, повторення та рубрики міжкультурних та міжпредметних зв’язків. Теми для розгляду підібрані із урахуванням інтересів та захоплень школярів. Сюжетні ілюстрації яскраві, тексти емоційно насичені, а завдання не лише репродуктивного характеру, а й творчі. Стюдентс бук є цілісним, логічно завершеним посібником, за яким третьокласники можуть навчатися в класі та вдома.

 

2. Workbook – робочий зошит (прописи), що доповнює матеріали підручника та частіше використовується для домашніх робіт, оскільки містить вправи на повторення й закріплення матеріалу. Воркбук містить не тільки вправи, а й багато ігрових та проектних завдань.

 

3. Teacher`s Book – книга для вчителя з усіма необхідними методичними порадами, розробками, заготовками та додатковими завданнями.

 

4. Flash Cards (флеш картки) – необхідна наочність на уроках, що презентує нову лексику та підвищує рівень засвоєння матеріалу.

 

5. Smart book (смарт бук) -  зошит до підручника з вправами для відпрацювання граматики та лексики та розвитку основних мовленнєвих навичок.

 

6. Smart Dictionary – книга з базовою лексикою.

 

7. Smart Portfolio – книжка для здійснення формувального оцінювання до кожного юніта.

 

8. Диск audio – важливий  компонент з записами пісень, діалогів та текстів, які необхідні для постанови правильної вимови та інтонації.

Відгуки про товар

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України