• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Smart Junior 2 клас НУШ

Позиції 1 з 12 з 15

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 15

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Придбати Smart Junior 2 НУШ комплект на клас недорого на клас Україна Київ, Дніпро, Одеса, Бровари


 

Smart Junior 2 – другий рівень навчально-методичного комплексу від видавництва MM Publications, автора Mitchell. Нова програма початкової школи вимагала перегляду старих методик і створення принципово нових посібників з англійської. Автор успішної серії книг видала версію підручників for Ukraine, яку було схвалено МОН та затверджено до вивчення у більш, ніж 100 шкіл країни. Новий підхід полягає у розвитку в учнів нових компетенцій сучасного життя: креативність, комунікативність, організованість, здатність до критичного мислення тощо. Англійська мова відтепер вивчатиметься з використанням сучасних технологій навчання й виховання цілісної особистості.

 

Другий рівень розрахований на 70-90 годин занять (2-3 на тиждень). На допомогу вчителю є всі необхідні матеріали: навчальний комплект, наочність, методичні рекомендації, аудіо, прописи, словники тощо.

 

Купити смарт джуніор 2 клас  Мітчелл недорого

 

 

Ключовими перевагами цього курсу є:

 

✔  Вдало підібраний і послідовно викладений навчальний матеріал

✔  Вивчення граматики на базі засвоєної лексики

✔  Достатня кількість вправ для засвоєння нових понять

✔  Сучасне цікаве оформлення книжок для мотивації до навчання

✔  Цифрова підтримка вчителя у викладанні

✔  Система додаткових посібників, що допомагають закріпити ріні навички

 

Замовити онлайн Smart Junior для 2 класу оптом з доставкою


Компонентами НМК є:

 

☑ Students Book – підручник, в якому представлено до вивчення 8 модулів по 6 уроків. Окрім програмового матеріалу, містить сторінки повторення, самооцінювання та міжкультурні зв’язки. Стюдентс бук є основним засобом навчання, він змістовний та емоційно насичений. Його завданням є зацікавити школярів вивчати англійську, робити це легко і весело. Лексика підібрана з урахуванням лексичних особливостей. Розвиток творчості реалізований за рахунок проектної діяльності, що полягає у активному використанні отриманих знань з англійської. Виконуючи вправи діти навчаються сприймати на слух та правильно вимовляти звуки й слова.

 

☑ Workbook – робочий зошит до підручника, метою якого є робота вдома над повторенням та узагальненням вивченого в класі. Воркбук містить вправи на розвиток дрібної моторики, 2-3 сторінки практичних вправ, сторінки для вирізання, настільні ігри.

 

☑ Teacher`s Book – книга для вчителя з усім необхідним для проведення цікавих та ефективних уроків. Покрокові рекомендації, додаткові, вправи, ігри та багато іншого роблять її незамінним помічником учителя.

 

☑ Диск audio – цифровий носій з записами пісень, озвучуванням текстів, діалогів для кращого запам’ятовування та постанови правильної вимови.

 

☑ Flash Cards (флеш картки) – додатковий матеріал для кращого запам’ятовування нової лексики, а також невід’ємний атрибут для організації ігор, змагань тощо.

 

☑ Smart book (смарт бук) – книжка містить завдання на закріплення другокласниками знання алфавіту, ігрові вправи.

 

☑ Smart Dictionary – словничок.

 

☑ Smart Portfolio – посібник з вправами, за допомогою якого учень зможе пройти експрес-перевірку або виконати індивідуальні роботи.

Відгуки про товар

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України