• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Smart Junior 1 клас НУШ

11 шт.

на сторінці

11 шт.

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Купити недорого Smart Junior 1 рівень For Ukraine НУШ Україна Київ, Дніпро, Одеса, Бровари


Smart Junior 1 – це сучасний курс з англійської для учнів 1 класу від видавництва MM Publications, автора Mitchell, який схвалено МОН та успішно впроваджений у сотні шкіл України. Нова програма початкової школи вимагала перегляду застарілих поглядів на навчання дітей іноземній мові.

 

Сьогодні пріоритетом у навчанні є виховати розумну, креативну особистість, що ефективно використовує сучасні технології, уміє вчитися  та  працювати в команді. Автори курсу ретельно уклали його програму, аби врахувати всі потреби й інтересі школярів, щоб можливо було ефективно вивчати англійську та насолоджуватися цим процесом.

 

Придбати смарт джуніор 1 Мітчелл на клас дешево


Особливостями курсу є:

 

• Нерозривний зв’язок лексики й граматики

• Достатня кількість вправ на розвиток критичного мислення;

• Комунікативна складова для взаємодії учень-клас, учень-вчитель;

• Усвідомлення міжкультурних зв’язків;

• Колективна співпраця;

• Творчість;

• Застосування сучасних технологій;

• Методика добровільного навчання.

 

Купити онлайн Smart Junior 1 клас комплект оптом з доставкою

 

До НМК належать:

 

1. Students Book – підручник, який включає вісім модулів, кожен з яких по 6 уроків. Додатково є рубрики про міжкультурні та міжпредметні зв’язки та самооцінювання. Книга яскраво ілюстрована для унаочнення лексики, містити комікси, логічні вправи, творчі завдання. Все це робить процес навчання захоплюючим та мотивує на досягнення нових вершин. Стюдентс бук включає в себе велику кількість пісень, ігор, впровадження яких розвиває комунікативні навички. Багато вправ спрямованих на розвиток аудіювання та говоріння. Книжка з аудіо дозволяє учням практикуватися у постановці правильної  вимови.

 

2. Workbook – робочий зошит до підручника, що містить одну-дві сторінки завдань відповідно до тем книги. Додатково воркбук містить cut-outs матеріали, настільні ігри, лексичний словник, наліпки та завдання для розвитку дрібної моторики.

 

3. Teacher’s Book – книга для вчителя з методичними рекомендаціями, коментарями та порадами, додатковими завданнями, іграми та відповідями до книги учня.

 

4. Flash Cards – наочність А4 формату, яка може бути використана для кращого запам’ятовування нової лексики. Флеш картки є ефективним способом впровадження нових слів у розмовну мову першокласників.

 

5. Smart book (смарт бук) - прописи, що допоможуть оволодіти каліграфією англійської мови.

 

6. Smart Dictionary – посібник-словник

 

7. Диск, який містить аудіо матеріали до книг: вірші, пісні, тексти для запам’ятовування.

Відгуки про товар

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України