Информация

This is just an info notification message.

Ошибка

This is just an error notification message.

Внимание

This is just a warning notification message.

Поздравляем

This is just a success notification message.

  • +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Хімія

20 шт.

на сторінці

20 шт.

на сторінці
При замовленні на суму від 800 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
Ми хочемо об'єднати викладачів України. Ми готові допомагати в усьому. Ви будете завжди в курсі всіх нововведень в освіті, нові методики викладання, нові підручники, новини Міністерства освіти України ...
Вам будуть доступні ВЕЛИЧЕЗНІ ЗНИЖКИ та ПОДАРУНКИ.
Додаткові товари
Останні відгуки клієнтів
Solutions 3rd edition
Спасибо большое за вашу работу. Очень оперативно. Хороших вам и дальше продаж.
18 вер. 2018, Галина Читати далі
Solutions 3rd edition
Дякую менеджеру Анастасії за терпіння та швидкість, купив підручник Solutions 3 нове видання...
28 серп. 2018, Максим Читати далі
Релакс-раскраски Животные
Классная раскрасска! Купила для дочки, но сама иногда подрисовываю некоторые детали. Действительно...
10 трав. 2018, Ира Читати далі

Хімія – природнича наука, метою якої є дослідження властивостей хімічних сполук та елементів, вивчення умов, за яких одні речовини перетворюються в інші. Дана наука дуже складана, тому вивчення хімії в школі потребує зусиль як зі сторони вчителя, так і зі сторони учнів. Для того, щоб складна наука стала зрозумілою для всіх, вчитель має готуватися до уроків старанно. В цьому йому може допомогти різна навчальна література, яку пропонує інтернет-магазин Bookletka.com та корисні сайти для вчителів хімії. Залежно від того, як вчителю зручно готуватися до уроку, «Буклетка» пропонує як звичну для всіх паперову літературу, так і електронні конструктори уроку для учнів 7-11 класів.

 

Перший документ, необхідний для кожного вчителя, це, безперечно, календарне планування.  По-друге, кожен вчитель під час підготовки до уроку з радістю використовує конспекти уроків з хімії – вони не тільки полегшують роботу вчителя, але й роблять уроки більш різноманітними. «Буклетка» пропонує вчителям розмаїття різної літератури. Серед найбільш популярних посібників можна виділити:

- Мій конспект  Хімія (О. К. Русанова, І. С. Підгаєцька)

- Усі уроки хімії (В. Д. Ковальова, І. В. Стеценко) та інші.

Конспекти з хімії нова програма містять стандартні розробки уроків для учнів школи.

 

Але більшість вчителів з хімії – творчі особистості, які намагаються перетворити кожен свій урок на щось надзвичайне. В такому випадку вчителям необхідно звернути увагу на розробки уроків з хімії та посібники, які містять задачі та вправи, хімічні диктанти, ігрові технології на уроках хімії, інноваційні технології, дидактичну картотеку та інші. Купити конспекти з хімії за новою програмою можна на сайті bookletka.com

 

Ще однією важливою умовою якісної роботи вчителя є самоосвіта. Кордонів для самовдосконалення не існує, тому для поглиблення знань зі свого предмету вчителю стане у нагоді література з термінологією, назвами хімічних елементів, основними класами сполук та інша література.

 

Позакласна робота з хімії також є важливою умовою для створення мотивації до навчання та поглиблення знань учнів з предмету. Інтернет-магазин пропонує вчителю посібники з позакласної роботи, з підготовки до тижня хімії в школі, сучасні хімічні олімпіади, з вдосконалення кабінету хімії.

 

Bookletka.com – це ідеальний сайт вчителя хімії, де він зможе підібрати необхідну літературу та замовити її на дуже вигідних умовах. Доставка здійснюється в міста Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Львів та до всіх куточків України.

© 2012-2018 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України