• +38 (068) 324-67-07
  • +38 (099) 324-67-07

Oxford Advanced Learner's Dictionary

Oxford Advanced Learner's Dictionary

Oxford Advanced Learner's Dictionary

Двічі клацніть на зображенні для перегляду в повному розмірі

Зменшити
Збільшити

Більше зображень

ISBN: 9780194799027

Автор книги: A.S. Hornby.

Видавництво: Oxford University Press

Сторінок: 200

Мова: English

770,00 грн.
Кількість:
Коротка інформація

Оxford advanced learners dictionary купити - це стати власником унікального словника, який стане незамінним помічником учням, які вивчають англійську мову і викладачам. Його завдання спрямовано на фокусування уваги користувача на особливостях розуміння і правильного використання лексичного запасу, як в письмовому, так і в усному мовленні.


Сучасний тлумачний англо англійський оксфордський словник містить пізнавальний Oxford Writing Tutor. 32 сторінки корисної інформації цього блоку направлено на вдосконалення навичок написання письмових робіт користувача.


Розділ Oxford 3000 Plus демонструє список найбільш затребуваних слів англійської мови. Вони поміщені сюди разом з повними поясненнями значення. Для зручності друковане видання містить також лист синонімів до більш ніж 7500 тисячам слів. Лексичний запас словника включає в себе не тільки одиниці, які використовуються в повсякденному житті, але і слова більш вузької тематики, такої як політика, культура, наука і сучасні технології. Для підвищення мотивації посібник має також ряд кольорових ілюстрацій.


Корисним буде і блок Dictation exercises, що дозволяє закріпити отримані лексичні навички. До друкованого видання додається мультимедійний диск, що ідеально підходить для використання на інтерактивних дошках.


Серед явних переваг CD можна виділити наявність британського і американського варіантів вимови для заголовних слів, ряд інформаційних матеріалів про походження лексичних одиниць, а також великий обсяг лінгвознавчих статей, найбільш повно розкривають труднощі перекладу, граматичні особливості та типові помилки вживання англійських слів.


Оxford dictionary купити 8 th edition можна як в допомогу при навчанні мови, так і як методичний посібник для вдосконалення навичок володіння англійською.

Читати далі
Сховати
При замовленні на суму від 800 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники
Ми також рекомендуємо
928,00 грн.
309,00 грн.
598,00 грн.
Схожі товари

Починаючи з: 76 грн

Починаючи з: 663 грн

Починаючи з: 105 грн

Починаючи з: 388 грн

Відгуки на товар
  1. Супер
    28 січ. 2015, Вячеслав

Залиште відгук на товар:

Якість

© 2012-2018 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України