• +38 (068) 891-54-74
 • +38 (050) 014-79-99
 • +38 (096) 954-05-60

New Round-Up 4

5 шт.

на сторінці

5 шт.

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Буклетка - це книжковий інтернет-магазин, що пропонує широкий асортимент навчальної літератури за доступною ціною. Наприклад, Ви можете new round up 4 купити підручники недорого і продовжити процес вивчення англійської мови, використовуючи максимально ефективну програму. Її розробили Virginia Evans і Jenny Dooley з видавництва Pearson Longman. Як і його колишня версія, цей оновлений навчально-методичний курс відрізняється наявністю актуальною, цікавою і розвиваючої інформації, максимально зрозумілої для сучасних дітей.

Курс призначений для навчання учнів молодших і середніх класів, загальноосвітніх шкіл та шкіл з поглибленим вивченням англійської. Його використовують у багатьох країнах протягом багатьох років і за цей час він встиг на практиці довести свою ефективність. Англійська мова round up 4 teachers book завдяки вдало підібраному та цікавому матеріалу, ігровій формі розповіді, наявності широкої інтерактивної бази й присутності масштабної візуалізації, здатна в ідеалі навчити всьому переліку мовних компетенцій. Настільки популярний і успішний комплекс не міг залишитися без уваги в нашій країні. Він був адаптований під методичні вимоги НУШ та допущений Міністерством освіти і науки України до освітнього процесу.

Переваги четвертого рівня НМК.

 • Навчальна інформація оформлена в ігровому стилі, а викладка всього матеріалу проводиться в невимушеній атмосфері, максимально комфортною для дітей.
 • Теми уроків містять актуальні дані, цікаву йй розвиваючу інформацію, повністю зрозумілу сучасним учням.
 • Постери, картинки, графічні історії та анімації, все це захоплює уми дітей, активує сприйняття і затягує в цікавий світ знань.
 • Аудіофайли з текстами, піснями, діалогами й віршами також допомагають зануритися в автентичну атмосферу англійської мови та сприяють освоєнню правильної англійської вимови на практиці.
 • Практичні завдання і вправи допомагають з легкістю вдосконалювати навички читання, письма й мовлення. Їх можна виконувати на уроці і вдома, для самоконтролю та закріплення теми уроку.
 • Додаткова методична література. Рекомендації, поради, плани від кращих методистів, все це допоможе вчителю організувати якісний і ефективний процес навчання. Тепер, кожен урок буде проходити легко й максимально результативно.
 • Письмові та усні заняття комбінуються. Це дозволяє всебічно вивчити складну англійську орфографію, щоб в майбутньому виключити поширені помилки.
 • Додаткова практика не просто розвиває мовні компетенції учнів, вона сприяє вільному спілкуванню, комунікації, роботи в колективі, креативному й критичному мисленню. Всі ці навички незамінні для сучасної людини.
 • Упор на граматику. Вивченню граматики присвячується багато часу, але цей процес не можна назвати складним, завдяки інтуїтивно зрозумілим таблицям і боксам.

Якщо Ви вирішили англійський new round up 4 students book купити в інтернет магазині Буклетка, значить даний НМК відмінно показав себе на пройдених рівнях.

Відгуки про товар

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України