• +38 (068) 891-54-74
 • +38 (050) 014-79-99
 • +38 (096) 954-05-60

New Round-Up 2

4 шт.

на сторінці

4 шт.

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Книжковий онлайн магазин Буклетка радий представити своїм покупцям оновлений навчально-методичний комплекс New Round Up. Це семирівневий курс навчання англійської мови від видавництва Pearson Longman, авторства Virginia Evans і Jenny Dooley. Англійська new round up 2 купити рекомендується для учнів молодших та середніх класів загальноосвітніх шкіл і шкіл з поглибленим вивченням англійської. НМК пройшов випробування в Україні та інших країнах світу, тому отримав рекомендації Міністерства науки і освіти України. Крім того, він повністю відповідає системі освіти НУШ.

В даному розділі можна round up 2 students book купити за доступною ціною. З ним діти зможуть перейти на другий рівень вивчення англійської, щоб продовжити розвиток мовної компетенції. Цей рівень приділяє ще більше уваги поліпшенню навичок розмовної мови, читання та письма, а ще в ньому багато завдань для відточування граматики. Як і в попередніх рівнях, тут міститься багато цікавої, актуальної та корисної інформації, призначеної не лише для предметного навчання, а й всебічного розвитку дітей. Завдяки цьому, всі теми залишаються максимально цікавими і зрозумілими для сучасних учнів.

Переваги другого рівня НМК.

 • Навчальна інформація подається в ігровому стилі, що створює невимушену, комфортну для навчання дітей атмосферу.
 • Всі теми відрізняються наявністю сучасної та актуальної інформації, цікавоїй розвиваючої, що захоплює дітей і заставляє їх активуватися.
 • Наявність постерів, картинок, анімації і графічних історій. Широкий спектр візуалізації, полегшує процес сприйняття та навчання в цілому.
 • Наявність аудіотеки. Аудіофайли у вигляді пісень, віршів і діалогів англійською, допомагають в практиці освоєння правильного мовлення.
 • Практична складова. Всілякі вправи та завдання дають можливість учням покращувати навички читання, письма й мовлення в позаурочний час.
 • Додаткова методична література. За допомогою teachers book вчитель може скласти максимально ефективний план навчання. У книзі для вчителя міститься багато дієвих рекомендацій і порад для якісної організації навчального процесу на даному рівні.
 • Поєднання усних та письмових занять з метою виключення помилок пов'язаних зі складною англійською й орфографією.
 • Додаткова практика покликана поліпшити володіння англійською мовою й розвинути в дітях незамінні соціальні навички. Робота в команді, вільней предметне спілкування, критичне і креативне мислення - одні з основних якостей сучасної людини.
 • Граматика подається в максимально зрозумілій та доступній формі. Бокси і таблиці істотно спрощують вивчення граматичної складової рівня.

Обравши New Round Up в якості курсу навчання англійської мови, Ви не помилилися. Пройшовши його початковий і перший рівень, не потрібно зупинятися, необхідно підручник round up 2 купити в інтернет магазині Буклетка, щоб продовжити навчання.

Відгуки про товар

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України