• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Life Vision Workbook

8 шт.

на сторінці

8 шт.

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Лайф Віжн купити зошит дешево по доступній ціні Київ Одеса Дніпро


Робочий зошит Life Vision є головною складовою одноіменного навчально-методичного комплексу від видавництва Oxford. Курс складається з 5 рівнів та розроблений з урахуванням вікових особливостей підлітків, їх інтересів та новітніх цифрових технологій. Саме використання відеоблогів, документальних фільмів та граматичної анімації значно підвищує мотивацію до навчання сучасного тінейджера.

 

Використання зошитів для домашніх та класних робіт допомагає підвищити якість засвоєння нового матеріалу, шляхом виконання різноманітних вправ. Крім того, методистами була розроблена система завдань для учнів різного рівня підготовки.

 

Воркбук продовжує розгляд тем, поданих у підручнику, поглиблює їх за рахунок практичних завдань та поповнення словника школярів з конкретної теми. Розвиток словникового запасу надзвичайно важливий, адже на його базі вивчаються граматичні явища. Також, таким чином, розвивають комунікативні уміння й навички. А обговорення актуальних питань позитивно впливає на зацікавленість предметом. 


Придбати недорого Лайф Віжн workbook

 

Вивчення граматики на базі лексики, як у цьому посібнику,  неодноразово довело свою ефективність та можливість спілкуватися англійською, починаючи від перших уроків.

Підготовка до іспитів базується на методиці, успішність якої підтверджено попереднім курсом Solutions. Особливістю є використання вправ екзаменаційного зразка для отримання стратегії впевненого складання не лише майбутнього іспиту, а й усіх наступних.

 

Методика курсу включає виставлення проміжних оцінок в зошитах для того, щоб встановити ефективний зворотній зв’язок із вчителем, який допоможе проаналізувати та прискорити свій прогрес у навчанні.

Рубрика «Думай та ділися» спрямована на колективну роботу та покликана навчити школярів співпрацювати один з одним, мислити творчо, відстоювати свою думку перед іншими.

 

Окремі завдання озброюють життєвими навичками, що дозволяє виховати цілісну, цілеспрямовану та успішну особистість.

Відгуки про товар

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України