• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Life Vision Upper-Intermediate B2

4 шт.

на сторінці

4 шт.

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Купити Лайф Вижн аппер-інтермедіат  Карла Леонард комплект недорого

 

 

Life Vision Upper-Intermediate – сучасний та цікавий курс вивчення англійської мови, створений авторами видавництва Оксфорд для старшої школи. Сам курс отримав дуже схвальні відгуки вчителів та студентів, адже використовує всі можливі цифрові ресурси та спрямований на навчання й виховання реалізованої особистості без будь-яких обмежень.

 

Цей рівень розроблений для старшої школи і допомагає досягти рівня B2 за системою CEFR. Методисти Oxford University Press побудували досконалу систему взаємодії граматики та лексики, а процес навчання зробили легким та невимушеним. Завдяки сучасним технологіям було створено такий контент, що зацікавить вчителів та учнів, а також забезпечить гнучкість процесу навчання.

 

Англійська мова вивчається на базі лексики згідно до аппер-інтермедіат рівня та списків слів Оксфорд 3000 та Оксфорд 5000. Головною метою курсу загалом і рівня зокрема є підготовка студентів до національних та міжнародних іспитів. Тому видання for Ukraine врахувало всі особливості.

 

Замовити комплект для школи Life Vision 4 рівень


Навчально-методичний комплекс Upper-Intermediate включає такі 3 складові:

 

✔ Підручник – базовий елемент курсу, що побудований з урахуванням розвитку чотирьох основних навичок – говоріння, письмо, читання й аудіювання. Складається з 8 блоків, кожен з яких містить по два лексичних та граматичних уроків.

  Стюдент бук 4 рівень містить лексичні  та граматичні бустери, цікаві та пізнавальні рубрики, а також комунікативні завдання, створення проектів.

 

 ✔ Робочий зошит – незамінний помічник в практиці нового матеріалу з достатньою кількістю вправ для засвоєння та відтворення в реальному житті повсякденної лексики. 

Воркбук в кожному блоці містить урок екзаменаційних навичок, який пропонує виконати типові для іспитів завдання. Також в кожній темі є стратегії підготовки, тобто учень готується поступово та ґрунтовно.

 

 ✔ Книга для вчителя – посібник створений на допомогу вчителю, що прагне навчити англійській мові школярів та зробити цей процес комфортним та результативним. Teacher`s Guide спрямований на підтримку професійного зростання. Він включає методичні рекомендації, додаткові завдання, необхідні аудіо- та відеоматеріали та код доступу до Oxford English Hub.

Відгуки про товар

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України