• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Life Vision Pre-Intermediate A2/B1

4 шт.

на сторінці

4 шт.

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Life Vision Pre Intermediate Edition for Ukraine – купити Teacher's Book


Pre Intermediate – це другий рівень навчально-методичного комплексу Life Vision for Ukraine, середній рівень розроблений для підлітків у віці 13-14 років. Він має на меті поглибити мовленнєві навички та підготувати учнів до використання англійської мови в більш складних ситуаціях і завданнях. Pre Intermediate охоплює знання в межах CEFR рівень A2 - В2, що дозволяє учням покращити свої комунікативні навички і вивчити англійську мову на більш глибокому рівні.

 

Life Vision Pre Intermediate досягає наступних цілей:

 

1. Поглиблення мовленнєвих навичок: Учні вивчають більше граматики, розвивають навички вимови та мають можливість вдосконалити своє мовлення.

2. Розширення лексичного запасу: Курс містить більше лексичних одиниць та фраз, що допомагає учням висловлювати свої думки більш точно та різноманітно.

3. Підготовка до складання змішаного екзамену знань: Готує до змішаного екзамену знань англійської мови, який охоплює навички аудіювання, читання, письма та мовлення.

 

Life Vision for Ukraine Pre Intermediate є ідеальним вибором для підлітків, які прагнуть поліпшити свої мовні навички та підготуватися до подальшого вивчення іноземної на більш високому рівні.

 

Купити підручники і робочі зошити Лайф Вижен for Ukraine рівень А-2 та B-1

 

Комплект Pre Intermediate new включає наступні навчальні матеріали:

 

• Life Vision Pre Intermediate Student Book with E-Book (підручник для учня): Цей підручник є основним матеріалом для учнів. Він містить тематичні розділи, різні вправи та тексти, які допомагають учням розвивати навички читання, аудіювання, мовлення та письма. Електронна версія книги дає змогу вчитися в онлайн-режимі, вона стає доступною, якщо купити підручники.

• Life Vision Pre Intermediate Workbook with Online Practice (робочий зошит учня): Робочі зошити містять додаткові завдання та вправи для кращого засвоєння пройдених на уроці тем. Учні можуть виконувати додаткові вправи в онлайн-режимі задля практики.

• Life Vision Pre Intermediate Teacher's Guide with Digital Pack (посібник для вчителя): Цей посібник стає незамінним інструментом для вчителів. Він містить рекомендації, плани уроків та цифровий архів даних для більш ефективного викладання курсу.

 

Лайф Віжен for Ukraine допомагає дітям глибше вивчати англійську мову і підготовлює їх до подальшого вивчення її компетенцій на більш високих рівнях. Автор Carla Leonard 2022 надає можливість розвивати мовленнєві навички і набувати практики у використанні іноземної мови в різних сферах життя.

 

НМК англійська мова Лайф Вижен – замовити книги автора Carla Leonard 2022


 

Life Vision for Ukraine – це навчально-методичний комплекс, який має численні переваги, особливо для підлітків віком 13-14 років, які навчаються англійської мови на рівні A2-B2. Він має гриф Міністерства Освіти України.

 

Основні переваги Pre Intermediate:

 

• Дієва програма навчання: Побудований на основі ретельно вивіреної та узгодженої програми з вивчення граматики і лексики, що відповідає стандартам загальноєвропейських компетенцій володіння іноземною мовою. Це гарантує, що учні отримують якісну мовну освіту.

• Підвищення мовленнєвих навичок: Сприяє підвищенню мовленнєвих навичок, допомагаючи стати більш впевненим у використанні англійської.

• Підготовка до змішаного екзамену: Курс готує учнів до змішаного екзамену, який оцінює навички аудіювання, читання, письма та мовлення. Це дозволить їм бути готовими до успішного складання мовного тесту.

• Актуальний тематичний матеріал: Включає актуальний тематичний матеріал, який відображає сучасну культуру та події. Це робить навчання цікавим і актуальним для підлітків.

• Мультимедійні матеріали: Містить різноманітні відеоматеріали, які ідеально підходять для сучасних підлітків. Вони допомагають розвивати навички аудіювання та розуміння іноземної, використовуючи реальних носіїв мови.

• Інтерактивні дослідження: Інтерактивні дослідження з Vision 360° допомагають дітям здобути навички цифрової грамотності та самостійного навчання через дослідження різноманітних тем в процесі командної роботи над проектами.

• Зручні навчальні матеріали: Включає учнівський підручник та робочий зошит для закріплення матеріалу і посібник для вчителя, що полегшує процес навчання та викладання.

• Онлайн підтримка: Курс надає доступ до онлайн-ресурсів та підтримки спеціалістів-розробників, що допомагає вчителям та учням отримати додаткові матеріали, а також поради для успішного навчання і викладання.

 

Також онлайн-практика Edition for Ukraine відкриває додаткові можливості для тренування, а широкий спектр інтерактиву, сприяє підтримці інтересу до навчання, особливо завдяки актуальним мультимедійним матеріалам. Тепер англійська мова вивчатиметься легко і цікаво.

Відгуки про товар

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України