• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Gateway to the World Зошит

6 шт.

на сторінці

6 шт.

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Купити робочий зошит Gateway to the World з доставкою недорого в Київ, Тернопіль, Львів, Чернівці, Бровари


Робочий зошит у вивченні англійської мови відіграє не менш важливу роль, ніж підручник. Оскільки у ньому зібрані практичні завдання за начальними темами, за рахунок зошита відбувається застосування отриманих знань на практиці. Автор Гейт вей ту зе ворлд Девід Спенсер та видавництво Макміллан розробили такі посібники для домашньої роботи, що забезпечують консолідацію граматики й лексики за підручником, а також запропонували багато вправ на розвиток чотирьох мовних навичок: говоріння, письма, аудіювання, читання.

 

Будь-який воркбук із 6 рівнів має усталені рубрики та додатки, що дозволяють засвоїти навчальний матеріал ґрунтовніше та успішно підготуватися до іспитів. Сторінки Exam trainer містять стратегії та поради, а зразок екзаменаційних завдань максимально наближений до реального.

 

Насичений матеріал вдало рубрикований та поданий від простого до складного з метою уникнення перевантаження. Лексика для вивчення підібрана сучасна, це відкриває двері у реальний світ та допомагає швидко освоїтися й реалізуватися у ньому.

 

Кожного уроку в зошиті запропоновані завдання для відпрацювання навичок усного і писемного мовлення, які необхідні для успішної здачі іспиту. Тексти для читання й аудіювання занурюють студентів у реальний контент. Це зацікавлює підлітків та створює мотивацію до навчання. Спільні проекти навчають працювати у команді, мислити критично й відстоювати власну думку.

 

Купити такий workbook просто необхідно для тих, хто бажає максимально засвоїти відповідний рівень та вдало скласти іспити за Кембриджською програмою.

Відгуки про товар

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України