• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Gateway to the World Підручник

6 шт.

на сторінці

6 шт.

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Замовити підручник Gateway to the World недорого онлайн з доставкою в Київ, Тернопіль, Чернівці, Дніпро


Звертаємо Вашу увагу на сучасний підручник з англійської мови Gateway нове 3 видання, що створений спеціально для підлітків за новітніми методиками. Автор Девід Спенсер та видавництво Макміллан видали курс, який люблять вчителі та студенти, з доведеною ефективною підготовкою до іспитів.

 

Навчання за курсом відбувається протягом 6 рівнів – від А1+, А2, B1, B1+, B2, B2+. Тематика кожного рівня підібрана та продумана дуже ретельно, розрахована на навчання й виховання особистості сучасного глобалізованого світу. Тому було максимально залучено новітні технології для викладу та практики навчального матеріалу. Це видання зберегло здобутки попередніх видань: раціональний виклад граматики у тісному зв’язку з лексичною базою, використання сучасної розмовної лексики, поетапна підготовка до екзаменів.

 

Посібники рекомендовані до використання у приватних й державних школах та мають гриф Міністерства освіти і науки України.

 

Купити підручник Гейтвей ту зе ворлд на клас дешево

 

Книга будь-якого рівня містить 10 тематичних блоків з уроками та велику кількість додатків, при роботі з якими засвоєння нового матеріалу відбувається швидше та ґрунтовніше. Сторінки з підготовкою до іспитів максимально наближені до справжніх іспитових завдань та включають повторення попередніх тем.

 

Окрім вивчення загальних тем учні виконують вправи, що впливають на їх емоційний інтелект, навчають критично мислити, жити в соціумі. Теми, що висвітлює стюдентс бук цікаві й актуальні для сучасних підлітків, вони висвітлюють їх буденне життя, розкривають захоплення тощо.

 

Візуальне оформлення книги також підбиралося з урахуванням його впливу на світогляд школяра, розширення кругозору. Оскільки зараз багато змішаних класів з учнями різного рівня підготовки книжка пропонує інтерактивні завдання для школярів різної успішності, таким чином спрощує підготовку вчителя до уроків та сприяє максимальному залученню всіх на уроці.

 

Завдання в Student Book супроводжуються демонстрацією документальних відео, які дозволяють зануритися в мовне середовище та підвищити навички грамотної вимови та правильної побудови речень при безпосередньому спілкуванні. 

Відгуки про товар

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України