• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Gateway to the World 6 / B2+

3 шт.

на сторінці

3 шт.

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Gateway to the world 6 – недорогий НМК з вивчення англійської мови


Gateway to the World for Ukraine 6 курс навчання, рівень знань B2+.


Навчально-методичний комплекс Gateway to the World for Ukraine B2+ рівень 6 відкриває нові можливості для українських учнів у вивченні англійської мови. Розроблений з урахуванням найновіших методичних та технологічних розробок, створений для учнів 10-11 класів і має широкий спектр інноваційних можливостей для навчання та розвитку. В цьому розділі онлайн-книгарні Буклетка пропонується комплекс посібників Гетевей для 6 року навчання, рівня мовленнєвих знань B2+. Їх можна купити дуже дешево, як оптом, так і вроздріб.

 

Інноваційні рішення with digital SB.

 

Курс пропонує тематичний вміст, який відповідає рівню знань учнів на різних етапах їх навчання. Завдяки цьому, кожен може розвиватися в максимально комфортних умовах, долучаючись до захоплюючого навчання англійської мови. НМК розрахований на шостий рік шкільного засвоєння мовленнєвих навичок.

 

Сучасні методи.

 

Нове видання Macmillan включає в себе документальні відео, завдання для розвитку мислення, спільні проекти та багато іншого. Це допомагає підліткам отримати широкий спектр навичок, які є важливими для успішного вивчення мови та розвитку в сучасному світі.

 

Авторський підхід.

 

Автором комплексу є практикуючий учитель англійської мови, Девід Спенсер. David Spencer використовує свій практичний досвід для створення змісту, який мотивує та надихає учнів до вивчення мови.

 

Готовність до міжнародних випробувань.

 

Оригінал НМК Gateway to the World for Ukraine B2+ рівень 6 готує учнів до міжнародних іспитів, забезпечуючи їх не лише мовними знаннями, але й комунікативними навичками, які є необхідними для успішного спілкування в англомовному середовищі. НМК отримав гриф МОН України.

 

Гетевей 6 підручник B2+  з англійської мови автора David Spencer


Підручник.


Student's Book Gateway to the World for Ukraine B2+ рівень 6 + Digital Student's Book – основне джерело знань для учнів, що допомагає їм вільно володіти англійською в різних життєвих ситуаціях. У ньому зібрані всі теми уроків, інформація яких сформована і подана таким чином, щоб гарантувати швидке та комплексне набуття якісних мовленнєвих компетенцій.

 

Особливості Students book:


• Насичений матеріалом. Захоплюючі тексти, цікаві теми та новаторський підхід до вивчення граматики.

• Цифровий варіант. Можливість доступу до цифрових версій підручника та робочого зошита, інтерактивні вправи та автоматична перевірка результатів.

 

Загалом, стюдентс бук ГЕЙТВЕЙ ТУ ЗЕ ВОРЛД FOR UKRAINE надає унікальні можливості учням, сприяючи їхньому успіху в навчанні та підготовці до майбутніх викликів.

 

Купити Gateway to the World for Ukraine Teacher's Book для вчителя


Книга для вчителя.

 

Teacher's Book Gateway to the World for Ukraine B2+ рівень 6 + Teacher's App – це не лише збірник уроків та рекомендацій, але й цілком новий підхід до вивчення англійської мови. Книга окрім паперової версій, має також цифровий аналог.

 

Книжка містить:


• Поурочне планування та методичні рекомендації. Детальне планування занять, яке охоплює різні аспекти навчання, включаючи дистанційну та змішану форми.

• Teacher's App. Цифрові версії підручника та робочого зошита з вбудованими аудіо- та відеоматеріалами, інструменти для роботи на інтерактивній дошці, можливість створення навчальних груп та організації домашньої роботи.

• Teacher's Resource Centre. Робочі листи, відповіді до підручника та робочого зошита, відео та сценарії, додаткові ресурси для вчителя та учнів, тести та завдання для іспитів.

 

Це чудовий інструмент для учительської спільноти, розроблений з метою покращення процесу навчання та забезпечення найвищого рівня знань з англійської мови. Посібник пропонує інноваційні можливості для розвитку мовленнєвих навичок, лексики, граматики та критичного мислення.

 

Англійська мова Гетевей 6 – робочий зошит купити оптом по доступній ціні


Робочий зошит.

 

Workbook Gateway to the World for Ukraine B2+ рівень 6 + Digital Workbook – це незамінний інструмент для закріплення набутих знань та розвитку навичок.

 

Особливості зошита:


• Додатковий матеріал. Розділи робочого зошита відповідають темам підручника, містять додатковий матеріал для розширеної практики навичок у читанні, аудіюванні, усному та письмовому мовленні.

• Цифровий варіант. Поєднання друкованої та цифрової версій забезпечує максимальний комфорт для учнів, дозволяючи виконувати онлайн вправи, як на папері, так і на електронних пристроях.

 

Це інструмент, який допомагає учням не лише засвоїти англійську мову, а й розвивати критичне мислення, сприймати нову інформацію та досягати успіху в сучасному світі. Воркбук створений з метою надання їм всіх необхідних ресурсів із вивчення мови та підготовки до майбутнього. 

Відгуки про товар

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України