• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Gateway to the World 5 / B2

4 шт.

на сторінці

4 шт.

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Gateway to the world 5 – англійська мова B2 по доступній ціні


Gateway to the World for Ukraine 5 курс навчання, рівень знань B2.


Навчально-методичний комплекс Gateway to the World for Ukraine B2 рівень 5 представляє собою передовий навчальний курс, розроблений з урахуванням сучасних методологічних та педагогічних досягнень. Цей курс, призначений для учнів 9-10 класів, має за мету забезпечити їм ефективні інструменти для вивчення англійської мови та розвитку різноманітних навичок. Онлайн-книгарня Буклетка пропонує дешево купити весь перелік книг Гетевей 5 курсу навчання, які дають доступ до рівня мовленнєвих компетенцій B2. Книгарня реалізовує літературу оптом та вроздріб.

 

Інноваційні можливості with digital SB.

 

Gateway to the World for Ukraine B2 рівень 5 включає в себе численні інноваційні можливості для навчання та розвитку учнів. Серед них:


• Документальні відео. Спеціально розроблені документальні відео, які стимулюють дискусії та сприяють розвитку мислення учнів.

• Спільні проекти. Можливість проведення спільних проектів, які з'єднують класи з усього світу та сприяють вивченню англійської мови через реальне спілкування.

• Мобільний додаток. Ігрове навчання завдяки спеціальному додатку, який дозволяє вивчати мову весело та ефективно.

 

Комплексний підхід.

 

Навчально-методичний комплекс Gateway to the World for Ukraine B2 рівень 5 пропонує комплексний підхід до вивчення англійської мови. Він відповідає сучасним вимогам освіти, надає учням і вчителям всі необхідні ресурси для успішного навчання та викладання.

 

Нове видання Macmillan, це ідеальний вибір для шкіл, які прагнуть забезпечити своїх учнів найкращими можливостями для вивчення англійської мови. Завдяки інноваційним підходам та досвіду практикуючого вчителя англійської мови Девіда Спенсера, цей курс гарантує успішний результат і розвиток мовних навичок учнів на всіх рівнях. Його результативність уже давно доведена на практиці, як у світі, так і в Україні. НМК отримав гриф МОН України.

 

Дешево замовити Gateway 5 підручник B2 англійська мова Девіда Спенсера

 

Підручник.


Gateway to the World for Ukraine B2 Student's Book рівень 5 – це основний навчальний посібник, який містить насичений лексичний матеріал, цікаві теми, захоплюючі тексти та систему комунікативних завдань. Книга містить усю необхідну інформацію для освоєння мовленнєвих компетенцій рівня В2, подача цієї інформації відбувається з урахуванням методичних рекомендацій та педагогічних практик David Spencer. Цифровий варіант стюдентс бук дозволяє учням зручно працювати з матеріалами та виконувати завдання в електронному форматі.

 

Оригінал students book – це книжка в якій міститься повноцінна система навчання, що забезпечує як вчителів, так і учнів усіма необхідними ресурсами для успішного вивчення англійської мови. Інноваційний підхід та використання цифрових технологій роблять процес навчання більш захоплюючим та ефективним. Вона також відкриває доступ до свого цифрового аналогу Digital Student's Book.

 

Недорога книга для вчителя Гетевей to the World for Ukraine рівень 5


Книга для вчителя.

 

Gateway to the World for Ukraine B2 Teacher's Book рівень 5 – це незамінний інструмент для вчителя, який містить поурочне планування, методичні рекомендації щодо організації занять у класі та доступ до різноманітних цифрових ресурсів через Teacher's App. Книга забезпечує вчителя всім необхідним для ефективного викладання, навіть у дистанційному або змішаному форматі. Наприклад вона володіє цілим рядом цифрових інструментів.


• Teacher's App.

Цей інтерактивний додаток містить цифрові версії підручника та робочого зошита з інтегрованими аудіо- та відеоматеріалами, а також інструменти для роботи на інтерактивній дошці. З його допомогою вчителі можуть організувати навчальні групи та давати завдання для домашньої роботи учням.


• Teacher's Resource Centre.

Центр ресурсів для вчителя містить різноманітні методичні матеріали, зокрема робочі листи, відповіді до підручника та робочого зошита, відео та сценарії до відеоматеріалів, а також додаткові ресурси для організації віртуальних класів.


• Test Generator.

Банк готових завдань для тестів із можливістю створення власних тестів. Це ідеальний інструмент для оцінювання навчальних досягнень учнів.

 

Gateway 5 робочий зошит купити оптом дешево з доставкою

 

Робочий Зошит.


Gateway to the World for Ukraine B2 Workbook рівень 5 – це інтерактивний зошит, який містить завдання для практики навичок у читанні, аудіюванні, усному та письмовому мовленні. Воркбук спроектовано з урахуванням передових педагогічних практик та сучасних методичних рекомендацій. Поєднання друкованої та цифрової версій забезпечує закріплення основної граматики та словникового запасу з підручника.

 

Зошит ГЕЙТВЕЙ ТУ ЗЕ ВОРЛД FOR UKRAINE – це інноваційний збірник практичних завдань, розроблений з урахуванням сучасних методичних та технологічних розробок. Workbook створений з метою надання українським учням найкращих засобів для ефективного вивчення англійської. Окрім друкованої версії, він доступний в цифровому варіанті. Digital Workbook дозволяє працювати з інтерактивними даними дистанційно, виконуючи онлайн вправи в будь-який час будь-якому зручному місці.

Відгуки про товар

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України