• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Gateway to the World 2 / A2

4 шт.

на сторінці

4 шт.

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Gateway to the world 2 – навчально-методичний комплекс з англійської мови


Gateway to the World for Ukraine 2 курс навчання, рівень знань А2.

 

Gateway to the World for Ukraine А2 це другий рівень відомого навчально-методичного комплексу. Даний НМК це справжній прорив у вивченні англійської мови, призначений для учнів 6-7 класів українських шкіл. Він відповідає високим стандартам якості та має гриф Міністерства освіти і науки України, що визначає його як надійний навчальний ресурс. В цьому розділі книжного інтернет-магазину Буклетка, вашій увазі пропонується весь набір даного НМК, 2 курсу навчання, який дає доступ до отримання мовленнєвих знань на рівні А2. Його можна купити дешево в роздріб або оптом.

 

Інноваційний підхід до навчання.

 

НМК Gateway оригінал – це не лише набір підручників, але й ефективний засіб для розвитку мовних навичок, соціокультурного розуміння та критичного мислення. Комплекс пропонує насичений лексичний матеріал, цікаві теми для підлітків та захоплюючі тексти, які стимулюють учнів до вивчення матеріалу.

 

Професіоналізм та досвід.

 

Автор Gateway to the World for Ukraine рівень 2, Девід Спенсер, відомий своїм досвідом як практикуючий вчитель англійської мови. David Spencer використовує власний педагогічний досвід, щоб створити курс, який не тільки відповідає потребам сучасних учнів, але й гарантує їхнє успішне вивчення мови.

 

Унікальна «Формула Gateway».

 

Унікальна методологія, створена на основі "формули Gateway", від Девіда Спенсера, допомагає мільйонам студентів по всьому світу готуватися до успішного складання шкільних та міжнародних іспитів, а також до подальшого навчання чи професійної кар'єри.

 

With digital SB – цифрові інструменти та новаторський зміст.

 

Gateway to the World for Ukraine А2 поєднує сучасний контент і цифрові інструменти з перевіреною часом методологією, що забезпечує ефективне та цікаве навчання. Він включає в себе цифрові версії підручників та робочих зошитів, а це робить навчання більш доступним та захоплюючим для сучасних учнів.

 

Gateway нове видання Macmillan це не просто навчальний комплекс, але й шлях до успішного вивчення англійської мови. Він об'єднує в собі кращі традиції викладання з інноваційним підходом до контенту та навчання, саме це визначає його як ідеальний НМК для школярів, які прагнуть вивчити англійську та розвинути свої комунікативні навички для майбутнього успіху. НМК має гриф МОН України.

 

Підручник Gateway А2 з англійської мови замовити онлайн недорого


Підручник.


Gateway to the World for Ukraine А2 Student's Book рівень 2 – це основний компонент навчального комплексу, який містить весь необхідний матеріал для вивчення англійської мови. Вміст students book насичений лексичним матеріалом, цікавими темами та захоплюючими текстами, які зацікавлять учнів.

 

Основні функції підручника для учня:


• Доступ до цифрових версій підручника та робочого зошита.

• Система комунікативних завдань на розвиток навичок.


Student's App включає:


• Digital Student's Book та On-the-Go Practice.

• Додаткові інтерактивні вправи з автоматичною перевіркою результатів.


Стюдентс бук ГЕЙТВЕЙ ТУ ЗЕ ВОРЛД FOR UKRAINE рівень 2 надає широкий спектр можливостей для вивчення англійської як в класі, так і в позакласний час. Ці посібники допомагають створити стимулююче та ефективне середовище для навчання, яке сприяє розвитку мовленнєвих навичок учнів.

 

Купити Gateway to the World for Ukraine 2 Teacher's Book А2 для вчителя


Книга для вчителя.

 

Gateway to the World for Ukraine А2 Teacher's Book рівень 2 – це незамінний ресурс для вчителів, який допомагає з плануванням і проведенням уроків. Книга містить методичні рекомендації щодо організації занять у класі, а також для дистанційного та змішаного навчання. Книжка також надає доступ до різноманітних цифрових ресурсів через Teacher's App.


Основні функції книги вчителя:


• Поурочне планування.

• Методичні рекомендації.

• Доступ до Teacher’s App, Test Generator, Teacher’s Resource Centre, eReader.


Teacher's App включає:


• Цифрові версії підручника та робочого зошита.

• On-the-Go Practice та eReader.

• Можливість створення навчальних груп та організації домашньої роботи для учнів.


Gateway 2 недорогий робочий зошит купити оптом онлайн з доставкою

Робочий зошит.


Gateway to the World for Ukraine А2 Workbook рівень 2 – це доповнення до підручника, яке дозволяє закріпити та поглибити знання, отримані на уроках. Зошит доступний у цифровій та паперовій формі. Поєднання друкованої та цифрової версій забезпечує ефективну практику навичок читання, аудіювання, говоріння та письма.

 

Основні характеристики робочого зошита:


• Додатковий матеріал для розширеної практики.

• Поєднання друкованої та цифрової версій, онлайн вправи.

• Додаткові можливості для практики мовлення.

 

Воркбук Gateway to the World for Ukraine А2 є ідеальним інструментом вивчення англійської мови для українських учнів. Завдяки своїй комплексності та інноваційним підходам до навчання, він вирізняється серед інших на ринку навчальних посібників.

Відгуки про товар

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України