• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Family and friends workbook

7 шт.

на сторінці

7 шт.

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Oxford work book користуються великою популярністю у всьому світі, особливо ті посібники, які створені видавництвом Oxford University Press для вивчення англійської мови. Вони успішно використовуються в навчальних програмах різних країн світу, тому знайшли своє застосування і в українських школах. Їх застосовують як в загальноосвітніх навчальних закладах, так і школах з поглибленим вивченням англійської мови. Дана навчальна література використовується з першого класу й має 7 рівнів складності, вона складається з комплексу матеріалів, кожен рівень яких, розрахований на рік навчання.

Купити family and friends workbook 2nd edition можна в книжковому інтернет магазині Буклетка. Це робочий зошит другого, доповненого та оновленого видання оксфордських майстрів англійської мови. Вона, як і весь навчально-методичний комплекс, допущені до освітнього процесу Міністерством освіти і науки України. Зошит створений для інтенсивних занять англійською мовою та неодноразово довів свою ефективність на практиці. У ньому містяться корисні й цікаві письмові вправи, як для домашньої роботи, так і занять в класі разом з колективом учнів.

Робочий зошит з англійської мови увібрав в себе кращі оксфордскі методики навчання граматиці, навичок мовленняй правильної вимови без акценту. З його допомогою вчитель може в повній мірі перевірити та оцінити підготовку учня, виявити прогалини в його навчанні та оперативно їх виправити. Також він включає в себе завдання з підготовки до ЗНО та іспитів за системою навчання Кембриджа.

Звичайно ж, щоб максимально ефективно вивчити англійську, необхідно не тільки купити family and friends робочий зошит і підручник, а й іншу навчально-методичну літературу, що входить в комплекс. Вона дозволить отримати більш якісні, об'ємні та вичерпні знання, опанувавши всією надзвичайно цінною інформацією курсу.

Таким чином, англійська мова family and friends workbook - це не єдиний посібник, а лише мала частина великого проекту. Зошит використовується в комплекті з книгою вчителя, підручником, CD аудіодисками, набором постерів і додатковими матеріалами. Всі вони несуть в собі вкрай корисну інформацію, яка розширює й удосконалює процес навчання, роблячи його більш ефективним, пізнавальним і цікавим.

 


 

Oxford FAMILY AND FRIENDS STARTER FAMILY AND FRIENDS 1 FAMILY AND FRIENDS 2 FAMILY AND FRIENDS 3 FAMILY AND FRIENDS 4 FAMILY AND FRIENDS 5 FAMILY AND FRIENDS 6 CLASSBOOK 2ND EDITIONWORKBOOK 2ND EDITION

Відгуки про товар
  1. Спасибо Как всегда все на высоте,и спасибо за то,что у вас всегда есть в наличии,то что мне нужно!Вы моя любовь навеки)))
    16 серп. 2020, Юлия
  2. Купили робочий зошит family вже вдруге, перший екземпляр безслідно зник у двокімнатній квартирі. Ні чоловік, ні синочок, ні кіт не знають куди він зник. Дякуємо вам за моментальну доставку, ввічливість та терпіння. Здається диск з аудіозаписами з цієї серії теж зник, мабуть будемо і його замовляти
    27 лют. 2020, Анна

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України