• +38 (068) 891-54-74
 • +38 (050) 014-79-99
 • +38 (096) 954-05-60

Family and Friends Starter

6 шт.

на сторінці

6 шт.

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

✍ Новинка від видавництва Oxford University Press - навчальний курс з англійської мови - BEEHIVE STARTER, розрахований на учнів початкової і середньої школи. Головна родзинка курсу - це те, що він схожий на підручники family and friends starter.

Друге видання навчально-методичного комплексу «Сім'я та друзі» доступне для придбання. Книжковий інтернет-магазин Буклетка пропонує oxford family and friends starter купити за доступною ціною. Воно, як і раніше складається з 7 рівнів. Це початковий «стартовий» рівень, з якого починається захоплююча подорож в англомовний світ. Даний НМК використовують по всьому світу і Україна тут не винято. Він допущений до освітнього процесу Міністерством науки і освіти України. Його застосування в навчальній шкільній програмі, на практиці показало високу ефективність Оксфордської методики.

Naomi Simmons family and friends starter 2nd edition - це комплект навчальної літератури початкового рівня, від видавництва Oxford University Press за редакцією Наомі Сіммонс. У нього включені: підручник, зошит, CD диски, інтерактивні фото, відео та аудіоматеріали, а також методична література та можливість онлайн вивчення додаткового матеріалу. Одна з основних особливостей другого видання циклу «Сім'я та друзі» полягає в наявності широких можливостей для розвитку навичок володіння англійською мовою в реальному світі, в сучасних умовах. Цьому, в першу чергу, сприяє практика інтернет-навчання.

У процесі створення starter flash cards і DVD підтримки, були введені нові та оновлені матеріали, а вся інформація максимально актуалізована під сучасні тенденції. Всі завдання й вправи, навіть тексти стали ближче до світогляду сучасників, вони їм цікаві, а значить, здатні залучити в процес навчання без жодного примусу, тільки завдяки живому інтересу.

Інформація starter audio cd 1 призначена для учнів молодших класів. Тут, крім розділів для самооцінки та тестування, представлені додаткові розділи, що зачіпають питання культури, вільного спілкування, відкритості та критичного мислення.

У family and friends starter teacher's містяться всі матеріали, необхідні вчителю для проведення уроку і контролю учнів. Вони також використовуються в парі з цифровими ресурсами, надаючи широкі можливості оцінки знань, тренування функціональних мовних умінь і проведення всебічного тестування. Крім теорії, весь курс пронизаний закликами до практичного використання англійської мови, причому не тільки в класі але й в побуті.

 Naomi Simmons family and friends starter 2nd edition - це комплект навчальної літератури початкового рівня, від видавництва Oxford University Press за редакцією Наомі Сіммонс.

 

У family and friends містяться всі матеріали, необхідні вчителю для проведення уроку і контролю учнів.


 

Oxford FAMILY AND FRIENDS STARTER FAMILY AND FRIENDS 1 FAMILY AND FRIENDS 2 FAMILY AND FRIENDS 3 FAMILY AND FRIENDS 4 FAMILY AND FRIENDS 5 FAMILY AND FRIENDS 6 CLASSBOOK 2ND EDITIONWORKBOOK 2ND EDITION

Відгуки про товар
 1. Спасибо Как всегда все на высоте,и спасибо за то,что у вас всегда есть в наличии,то что мне нужно!Вы моя любовь навеки)))
  16 серп. 2020, Юлия
 2. Дуже задоволена покупкою. Подобається працювати з цією книгою.Матеріал представлений в ігровій формі, що дає змогу краще запам'ятовувати матеріал.
  11 бер. 2020, Владислава
 3. Купили робочий зошит family вже вдруге, перший екземпляр безслідно зник у двокімнатній квартирі. Ні чоловік, ні синочок, ні кіт не знають куди він зник. Дякуємо вам за моментальну доставку, ввічливість та терпіння. Здається диск з аудіозаписами з цієї серії теж зник, мабуть будемо і його замовляти
  27 лют. 2020, Анна

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України