• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Family and friends classbook

9 шт.

на сторінці

9 шт.

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Хочемо представити відмінний підручник з англійської мови family and friends student book від Oxford University Press. Він входить до складу науково-методичного комплексу «Сім'я та друзі», виступаючи одним з основних його елементів поряд з робочим зошитом. Підручник, як і весь НМК широко використовується в системі освіти багатьох країн світу з метою якісного навчання дітей англійської, як іноземної мови. Він також здобув популярність в Україні. Його повсюдно використовують в школах з поглибленим вивченням англійської мови. Підручник схвалений Міністерством науки і освіти України.

Купити підручник англійської family and friends class book за доступною ціною можна в нашому магазині. Книжковий інтернет магазин Буклетка пропонує широкий асортимент навчальної літератури, в тому числі повний цикл НМК «Сім'я та друзі» різних видань. Це друге, найсучасніше, доповнене та оновлене видання, створене з урахуванням останніх методичних рекомендацій. Його підручник комплектується CD диском для додаткової роботи на комп'ютері та в он-лайн режимі. Тепер заняття будуть проходити в максимально інтерактивному режимі з елементами візуалізації та аудіювання.

Підручник oxford family and friends клас бук використовує вкрай ефективну, оксфордську систему навчання. Завдяки їй, учні зможуть більш якісно сформувати основний перелік мовних умінь, таких як: читання, писання ймовлення. Рівень їх граматичних знань не тільки підвищиться, але й буде застосований на практиці, а правильна «англійська» вимова позбудеться акценту. Курс навчання базується на подоланні 7 рівнів, кожен з якихрозрахований на рік вивчення. Прогресуючи, поступово долаючи рівень за рівнем, учні перетворять англійську з іноземної мови, в свою другу рідну!

Якщо Ви хочете 2nd family and friends підручник купити для своєї дитини, значить, хочете подарувати їй кращі мовні знання і вміння. Кожен урок підручника спроектований таким чином, щоб його чітка й зручна структура позитивно впливала на процес навчання. Крім цього, він наповнений актуальною цільовою інформацією, що викликає жвавий інтерес у сучасних учнів. Сам курс має унікальну Кембриджську методику навчання граматиці й правильному мовленню. А ще, він включає в себе результативну підготовку до ЗНО.

 


 

Oxford FAMILY AND FRIENDS STARTER FAMILY AND FRIENDS 1 FAMILY AND FRIENDS 2 FAMILY AND FRIENDS 3 FAMILY AND FRIENDS 4 FAMILY AND FRIENDS 5 FAMILY AND FRIENDS 6 CLASSBOOK 2ND EDITIONWORKBOOK 2ND EDITION

Відгуки про товар
  1. Дуже задоволена покупкою. Подобається працювати з цією книгою.Матеріал представлений в ігровій формі, що дає змогу краще запам'ятовувати матеріал.
    11 бер. 2020, Владислава

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України