• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Family and Friends 6

11 шт.

на сторінці

11 шт.

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Новинка від видавництва Oxford University Press - навчальний курс з англійської мови - BEEHIVE 6 рівень, розрахований на учнів початкової і середньої школи. Головна родзинка курсу - це те, що він схожий на підручники family friends 6.

 

Англійська мова 6 клас family and friends - це шостий рівень, одного з кращих навчально-методичних комплексів. НМК «Сім'я та друзі» від Oxford University Press, складений Наомі Сіммонс для навчання школярів. Це друге видання популярної серії навчальних книг, в нього увійшли всі кращі напрацювання оксфордскої школи викладання. Серія складається з 7 рівнів, кожен включає в себе: методичні матеріали та книгу для вчителя, підручник і робочий зошит для учня. Також до його складу входять DVD диски й флешкарти з фото, відео та аудіофайлами. Крім того, він отримує доступ до онлайн навчання.

Комплекс складений таким чином, щоб не примушувати учнів, а залучати їх до процесу вивчення тем. Сам матеріал неймовірно цікавий і актуальний, а технологія його викладання відрізняється невимушеністю. В НМК «Сім'я та друзі» 6 2nd edition вивчення тем відбувається в ігровій формі. Учні дізнаються багато корисної інформації, вирішуючи завдання, виконуючи вправи, читаючи тексти й граючи в ігри, це викликає в них жвавий інтерес до англійської мови. Крім основних навичок, це вчить їх критичному й креативному мисленню, роботі в колективі і вільному спілкуванню.

Звичайно ж, такий підхід до навчання сприяє більш ефективному й швидкому освоєнню основних мовних навичок: читання, письма і мовлення. Завдяки 6 grammar book діти вчаться грамотно писати та читати, а CD/DVD з аудіозаписами сприяють відточуванню правильної англійської мови. У робочому зошиті є багато завдань для роботи в позаурочний час, вітається часте спілкування вдома і у вільний від уроків час. Виконуючи завдання та вправи, учні з року в рік проходять рівень за рівнем, знаходячи нові знання й вдосконалюючи навички, щоб в кінцевому підсумку в ідеалі опанувати англійську.

Книги family and friends 6 купити можна в книжковому інтернет-магазині Буклетка. Це комплект навчальних матеріалів заключного 6 рівня 7 року навчання, оксфордскої методики викладання. НМК створений з урахуванням усіх методичних вимог, схвалений та допущений до освітнього процесу Міністерством освіти і науки України. Він рекомендований для використання в загальноосвітніх установах й школах з поглибленим вивченням англійської мови.

 


 

Oxford FAMILY AND FRIENDS STARTER FAMILY AND FRIENDS 1 FAMILY AND FRIENDS 2 FAMILY AND FRIENDS 3 FAMILY AND FRIENDS 4 FAMILY AND FRIENDS 5 FAMILY AND FRIENDS 6 CLASSBOOK 2ND EDITIONWORKBOOK 2ND EDITION

Відгуки про товар

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України