• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Family and Friends 4

12 шт.

на сторінці

12 шт.

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Новинка від видавництва Oxford University Press - навчальний курс з англійської мови - BEEHIVE 4 рівень, розрахований на учнів початкової і середньої школи. Головна родзинка курсу - це те, що він схожий на підручники family friends 4.

 

Представляємо Oxford family and friends 4 2nd edition - четвертий рівень другого видання всесвітньо відомого навчально-методичного комплексу «Сім'я та друзі». Він отримав величезну популярність у всьому світі, в тому числі в Україні. Тут його застосовують для навчання дітей у школах з поглибленим вивченням англійської мови. Комплекс складається з 7 рівнів, це 4 рівень, призначений для вивчення учнями четвертого класу. Кожен рівень складається з робочого зошита, підручника, книги вчителя і методичних матеріалів. Крім того, в комплект входять DVD/CD диски та флешкарти, також є доступ до онлайн навчання.

Naomi Simmons family and friends 4 клас видавництва Oxford University Press. Це серія книг і посібників, створена з єдиною метою - навчити дитину англійської мови максимально якісно та ефективно. Завдяки скрупульозної роботі автора й оксфордським технологій викладання, Ваша дитина легко опанує англійською, переходячи з рівня на рівень, вона перетворить його в свою другу рідну мову. Безліч завдань, вправ, текстів, ігор, картинок, аудіо та відеозаписів, не просто сприяють вивченню тем, вони викликають до них жвавий інтерес.

Англійська 4 клас family and friends не просто навчає, а й розвиває. Всі матеріали, які містить НМК сучасні і дуже актуальні, до того ж, вони націлені на певну цільову аудиторію - школярів. Їх не просто потрібно та корисно вивчати, а й неймовірно цікаво. Ігрова невимушена атмосфера викладки матеріалу, залучає дітей до навчального процесу. Завдяки цьому, вони швидко та максимально ефективно оволодіють навичками читання, письма й мови, в ідеалі освоять граматику і навчаться правильної вимови.

Англійська мова family and friends 4 купити хочуть не просто тому, що цей НМК прекрасно навчає дітей англійської, а й тому, що багато уваги приділяє соціальним навичкам. Критичне і креативне мислення, взаємодопомога та робота в команді, вільне спілкування й вираження думок - все це незамінні навички для сучасної людини. Завдяки цій програмі, Ваша дитина зможе розвиватися і пізнавати світ, вчиться жити в ньому й взаємодіяти з іншими, попутно розширювати свій кругозір.

 


 

Oxford FAMILY AND FRIENDS STARTER FAMILY AND FRIENDS 1 FAMILY AND FRIENDS 2 FAMILY AND FRIENDS 3 FAMILY AND FRIENDS 4 FAMILY AND FRIENDS 5 FAMILY AND FRIENDS 6 CLASSBOOK 2ND EDITIONWORKBOOK 2ND EDITION

Відгуки про товар

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України