• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Family and Friends 3

12 шт.

на сторінці

12 шт.

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

✍ Новинка від видавництва Oxford University Press - навчальний курс з англійської мови - BEEHIVE 3 рівень, розрахований на учнів початкової і середньої школи. Головна родзинка курсу - це те, що він схожий на підручники family friends 3.

Пропонуємо Вашій увазі англійську мову family and friends 3 клас від Oxford University Press. Це навчально-методичний комплекс другого видання, що складається з семи рівнів. В даному випадку розглядаємо третій рівень НМК, призначений для учнів на четвертому році навчання. У ньому зібрані, систематизовані й доповнені всі напрацювання попередніх наукових проектів оксфордських фахівців. Він, як і попередні видання отримав світову популярність.

Книги family and friends 3 частина не залишилися без уваги в Україні та були допущені в освітній процес Міністерством освіти і науки. Вони показали свою високу ефективність й були рекомендовані для застосування в школах з поглибленим вивченням англійської мови. Кожен рівень комплексу, включає в себе: книгу для вчителя і додаткові методичні матеріали, а також підручник і робочий зошит учня. Це основний комплект річного курсу.

Найкраще oxford family and friends 3 купити комплект в повному складі, де крім підручника, зошита і книги ще багато інших корисних матеріалів. Наприклад, тут є DVD/CD диски та флешкарти, а також доступ до онлайн програми навчання. Все це створює не тільки можливості дистанційного вивчень англійської мови через інтернет, але й відкриває доступ до величезної картотеки файлів. Аудіофайли дозволять слухати записи англійських текстів в оригіналі а потім відтворювати їх, поліпшуючи навички мовлення. Постери, картинки і фотографії вносять елементи візуалізації, допомагаючи процесу навчання, роблячи його більш цікавим та різноманітним. Все це залучає учнів, викликаючи в них живий інтерес до теми, що вивчається.

В цілому, теми уроків складені таким чином, щоб активізувати учнів. Безліч завдань і вправ пропонують займатися не тільки в теорії, а й на практиці. Невимушена атмосфера сприяє вільному спілкуванню в класі, спілкуванню на англійській мові, аудіозаписи, ігри, завдання, вірші і пісні активують мовні навички. Рекомендується частіше спілкуватися англійською не тільки на уроці, а й у позаурочний час, на це націлені завдання з робочого зошита. Купити підручники family and friends 3 2nd edition можна в книжковому інтернет-магазині Буклетка. З ним, Ваша дитина швидко навчиться читати, писати й розмовляти по-англійськи.

 


 

Oxford FAMILY AND FRIENDS STARTER FAMILY AND FRIENDS 1 FAMILY AND FRIENDS 2 FAMILY AND FRIENDS 3 FAMILY AND FRIENDS 4 FAMILY AND FRIENDS 5 FAMILY AND FRIENDS 6 CLASSBOOK 2ND EDITIONWORKBOOK 2ND EDITION

Відгуки про товар

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України