• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Family and Friends 2

12 шт.

на сторінці

12 шт.

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

✍Новинка від видавництва Oxford University Press - навчальний курс з англійської мови - BEEHIVE 2 рівень, розрахований на учнів початкової і середньої школи. Головна родзинка курсу - це те, що він схожий на підручники family friends 2.

Книжковий інтернет магазин Буклетка, представляє англійська мова family friends 2 частина від Oxford University Press. Це відомий навчально-методичний комплекс, складений Наомі Сіммонс. Він широко використовується в Україні та інших країнах світу. Комплекс складається з 7 рівнів, в даному випадку, ми пропонуємо поглянути на другий рівень НМК. Він призначений для навчання дітей, учнів молодших класів в школах з поглибленим вивченням англійської мови.

Naomi Simmons family friends 2 2nd edition - це комплект навчальної літератури та методичних посібників для учнів і вчителів. Кожен його рівень містить в собі підручник, робочий зошит, книгу для вчителя, комплект DVD/CD дисків і флешкарти. Інтерактивна складова наповнена тематичними фото, відео і аудіофайлами. Також є доступ до навчання в режимі онлайн. УМК складено у повній відповідності до методичних рекомендацій та в дусі сучасності.

Присутній в oxford family and friends 2 елемент візуалізації у вигляді постерів і картинок допомагає ефективно освоювати теоретичні дані, робити їх більш зрозумілими та цікавішими. Ще, великий інтерес у дітей викликає невимушена ігрова атмосфера навчання, яка залучає їх у світ знань. Аудіофайли та різноманітні практичні завдання, пропонують частіше працювати над англійською вимовою, допомагаючи практикувати правильне мовлення, позбавляючись від акценту.

У 2 teachers resource pack багато завдань для самоконтролю, що дозволяє вчителю виявляти прогалини в навчанні кожного учня. Завдяки широкому вибору методичних матеріалів, він може застосувати індивідуальний підхід до окремого учня, щоб поліпшити його навички. Завдання та вправи не тільки допомагають у навчанні та проходженні курсу, а й незамінні для підготовки до іспитів. Їх можна виконувати не тільки на уроці, але й вдома.

Англійська family and friends 2 купити хочуть як вчителі, так і батьки учнів. Це не дивно, адже всі вони бажають подарувати дітям якісні знання. Комплекс «Сім'я та друзі» відмінно справляється з цим завданням, він довів свою ефективність на практиці в багатьох країнах. Завдяки йому, діти розвинули всі основні навички: читання, письмо й мовлення, переходячи з рівня до рівня і вдосконалюючи англійську мову.

 


 

Oxford FAMILY AND FRIENDS STARTER FAMILY AND FRIENDS 1 FAMILY AND FRIENDS 2 FAMILY AND FRIENDS 3 FAMILY AND FRIENDS 4 FAMILY AND FRIENDS 5 FAMILY AND FRIENDS 6 CLASSBOOK 2ND EDITIONWORKBOOK 2ND EDITION

Відгуки про товар

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України