• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Family and Friends 1

12 шт.

на сторінці

12 шт.

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

✍ Новинка від видавництва Oxford University Press - навчальний курс з англійської мови - BEEHIVE 1 рівень, розрахований на учнів початкової і середньої школи. Головна родзинка курсу - це те, що він схожий на підручники family and friends 1.

Якщо ви зацікавилися Oxford family and friends 1 Наомі Сіммонс, значить хочете подарувати своїй дитині якісну освіту. Книжковий інтернет-магазин Буклетка допоможе з цим завданням. У нас можна придбати повну серію книг 7 рівневого навчально-методичного комплексу «Сім'я та друзі». Кожен рівень розрахований на рік вивчення, проходячи їх, учень буде вдосконалювати свої знання в мистецтві володіння англійською мовою, поки вона не стане для нього другою рідною!

Англійська мова family and friends 1 купити можна за доступною ціною. Перший рівень НМК розрахований на навчання дітей першого класу і може застосовуватися в школах з поглибленим вивченням англійської мови. Він складається з книги для вчителя й учня, робочого зошита, CD дисків, постерів, методичної літератури та онлайн доступу до додаткової навчальної інформації. Цей комплект пропонує широкі можливості в питанні оволодіння ключовими мовними навичками.

Naomi Simmons family and friends 1 клас від Oxford University Press - це комплексний підхід до навчання. Завдяки даному НМК, вчитель отримує широкі можливості для створення індивідуального підходу до кожного учня та реалізації програми навчання в повній мірі. Інтерактивні інструменти, які дарує йому комплект CD / DVD дисків й флешкарт, сприяють швидкому освоєнню основних мовних навичок. Аудіозаписи допомагають швидше оволодіти навиком правильної англійської мови, а тексти з візуалізацією - практикуватися в граматиці.

Teachers resource pack - це аж ніяк не стандартний набір методичних матеріалів, а справжнє джерело корисних даних. Він містить цікаву інформацію, актуальну для сучасних учнів. Використовуючи її, учні самі втягуються в процес вивчення тем, ведені живим інтересом і тягою до знань, які близько знайомі, затребувані й зрозумілі. Проходження матеріалу НМК - проходить в невимушеній ігровій атмосфері й високого ступеня активності. Вітається вільне спілкування та використання на практиці здобутих знань.

Family and friends 1 second edition дозволяє учням не тільки ефективно засвоювати матеріал, слідуючи оксфордським методикам, але й відкриває вчителю необмежені можливості. Завдяки безлічі тестів, вправ і завдань, він зможе постійно оцінювати успішність учнів, виявляти їх слабкі сторони і, застосовуючи метод індивідуального підходу, виправляти будь-які прогалини в освіті. Крім того, тести адаптовані для підготовки до здачі ЗНО.

 


 

Oxford FAMILY AND FRIENDS STARTER FAMILY AND FRIENDS 1 FAMILY AND FRIENDS 2 FAMILY AND FRIENDS 3 FAMILY AND FRIENDS 4 FAMILY AND FRIENDS 5 FAMILY AND FRIENDS 6 CLASSBOOK 2ND EDITIONWORKBOOK 2ND EDITION

Відгуки про товар

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України