Информация

This is just an info notification message.

Ошибка

This is just an error notification message.

Внимание

This is just a warning notification message.

Поздравляем

This is just a success notification message.

  • +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Керівник ДНЗ

16 шт.

на сторінці

16 шт.

на сторінці
При замовленні на суму від 800 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники
Викладачам та Батьківським комітетам
У Вас замовлення на клас або групу?
Ми пропонуємо Вам оптові знижки до -30%

* Безкоштовна доставка від 800 грн
* Ліцензійна продукція
* Додаткові знижки на методичну літературу
Телефони для оптових замовлень:
068-89-15-474, 050-014-79-99
Останні відгуки клієнтів
Мерзляк Математика 5 клас Робочий зошит "Гімназія"
никак не доберусь до того чтобы оставить положительный отзыв, вообщем, заказывали на класс тетради...
15 квіт. 2019, Ольга Читати далі
English File Fourth Edition
English File 4 издание просто бомба!!!!
7 квіт. 2019, Юлия Читати далі

Управлінська діяльність керівника днз не обмежується тільки вирішенням педагогічних завдань. Вона потребує від завідувача знань, умінь і навиків в багатьох галузях. Сфера його уваги починається з господарської діяльності і закінчується науковою. Щоб іти в ногу з часом і не втратити своєї компетенції, керівнику потрібно постійно поповнювати і вдосконалювати свої знання.

Сучасні комп’ютерні технології дозволяють отримувати потрібну інформацію з різних джерел. Але ніщо не може замінити людині книгу.

Інтернет-магазин «Буклетка» пропонує керівнику ДНЗ найновіші видання навчальної літератури, які допоможуть йому в ефективній організації роботи свого закладу.

Дуже багато часу і відповідальності потребує ділова документація завідувача днз. Будь яка робота повинна плануватися: організаційна, методична, господарсько-адміністративна, оздоровча.

Методичні поради з приводу грамотного ведення документації завідувача днз можна отримати в спеціальних книгах, які в подробицях висвітлюють саме ці питання.

Для того, щоб робота закладу була організована правильно, згідно нормативно-правовим документам, керівнику потрібно завжди мати під рукою необхідні закони, накази, постанови, листи. Саме цю інформацію містить «Настільна книга керівника ДНЗ».

Для підвищення професійного рівня педагогічного персоналу та здійснення контролю за організацією навчально-виховної роботи, потрібно систематично проводити педагогічні ради днз. Щоб досягнути найкращої результативності в роботі з педагогами, керівнику необхідно дотримуватись правильної технології розробки педрад.

В сучасних закладах освіти велика увага приділяється експериментальній діяльності, комп’ютерним технологіям, створенню безпечних умов життєдіяльності дітей та дорослих. Крім цього завідувач повинен уміти розпорядитися позабюджетними коштами, контролювати виконання працівниками посадових інструкцій, організувати атестацію педагогічних працівників та самого закладу.

Сфера впливу керівника ДНЗ дуже велика. Та якщо він постійно налаштований на покращення своєї роботи, бажає йти в ногу з часом, підвищувати свою компетенцію, самовдосконалюватися – йому потрібні помічники: діловий щоденник, довідник, порадник.

Вся методична література, яку можна придбати в нашому інтернет-магазині, значно полегшить роботу керівника ДНЗ і допоможе вивести її на новий сучасний рівень.

© 2012-2018 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України