• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Beehive OXFORD Workbook

7 шт.

на сторінці

7 шт.

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Зошит BEEHIVE (Біхейв) Oxford – замовити онлайн по доступній ціні Київ Одеса Дніпро.


Робочий зошит Beehive  є базовою складовою однойменного навчально-методичного комплекту від видавництва Oxford University Press. Опанування кожного із 7 рівнів відбувається з використанням такого посібника вдома і в класі. Можливість відпрацювати новий матеріал на практиці вже неодноразово довела свою ефективність у вивченні англійської мови. Тому використання зошитів успішно впроваджено в багатьох начальних програмах різних країн світу.

 

Тематичне наповнення workbook ідентичне до лексичних тем підручника. Відпрацювання знань з лексики і граматики відбувається за рахунок досконало підібраних вправ та завдань.  Вони розраховані також на перевірку умінь та навичок з аудіювання, письма, читання й розмовної мови.

 

Лексика для вивчення підібрана таким чином, щоб учні могли використовувати її у безпосередньому спілкуванні між собою з першого дня навчання, тобто орієнтована на вікові особливості та вподобання дітей. Всі завдання учні виконують разом з улюбленими героями курсу в ігровій формі. Це мотивує школярів і робить процес навчання цікавим та невимушеним.

 

Woorkbook будь-якого рівня містить творчу та проектну діяльність. Створення проектів не лише сприяє вивченню англійської, а й виховує як правильно працювати в колективі. За допомогою рубрики Grammar Check та Wordlist  дитина може сама перевірити засвоєння програмного матеріалу та заповнити прогалини в знаннях.

 

Опанувавши всі рівні за цим курсом учень буде готовий до успішного складання будь-який іспитів в Україні, адже навчання відбувається за кембріджською системою.

Купити бихайв воркбук можна в інтернет-магазині Буклетка в комплекті з підручником або окремо.

Відгуки про товар

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України