• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Beehive OXFORD Student Book

7 шт.

на сторінці

7 шт.

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Підручник BEEHIVE (Біхейв) Oxford – замовити онлайн по доступній ціні Київ Одеса Дніпро.

 

Представляємо Вам новий яскравий та сучасний підручник з англійської мови Beehive від британського видавництва Oxford University Press. Він є складовою частиною навчально-методичного комплекту і разом із зошитом, основним джерелом знань. Цей курс користується великою популярністю серед вчителів англійської, оскільки має ґрунтовну оксфордську методичну базу та продуману систему підготовки до іспитів ЗНО, починаючи вже з першого рівня. Він ідеально підійде для навчання face-to-face, онлайн або змішаного.

 

Вивчення мови за Бихайв включає в себе 7 рівнів, кожен з яких розрахований на 100-150 годин. Кожний рівень озброює учня важливими знаннями з граматики та лексики. Кожен урок включає в себе різні види робіт: читання, письмо, аудіювання, говоріння. Цікава форма подачі матеріалу слугує найкращим мотиватором до навчання. Гумористичні мультики, комікси, нешаблонні реалістичні відео – все це неабияк зацікавить вашу дитину.

 

Книга представляє героїв, які  дорослішають разом з учнями й знайомлять їх з цікавими темами та актуальними проблемами згідно до їх вікових особливостей. Дітей навчають використовувати англійську в повсякденному житі й вдосконалювати володіння нею в школі та вдома. Різноманітні вправи, серед яких командні, робота в парах, виконання проектів сприятиме розвитку комунікативних умінь та навичок.

 

Книжка містить не лише вправи на закріплення вивченого, а й має потужну інтернет-підтримку з додатковими тестами, інтерактивними вправами, відео та багато іншого. Кожен підручник має QR-код для доступу до цифрових навчальних матеріалів з персональним кодом доступу, який активних протягом двох років. Це все допомагає не лише навчати, а й зручно діагностувати рівень засвоєння матеріалу й вчасно заповнювати прогалини у знаннях.

 

Купити такий Student Book пропонуємо на нашому сайті оптом і вроздріб за приємними знижками і швидкою доставкою.

Відгуки про товар

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України