• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Beehive 5 OXFORD

8 шт.

на сторінці

8 шт.

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

НМК Біхейв Oxford 5 рівень – замовити онлайн по доступній ціні Київ Одеса Дніпро


Семирівневий курс Beehive від британського видавництва Oxford University Press пропонує вивчати англійську за новими прогресивними методиками та можливостями й готувати своїх учнів до успішного складання міжнародних іспитів. Завдяки сильному акценту на лексику і граматику за програмою Oxford English Learning Framework школярі отримують міцну базу та можливості використовувати English у повсякденному спілкування майже з першого дня вивчення.

П’ятий рівень курсу Біхейв продовжує створення сучасної та мотивуючої презентації навчальних тем разом з улюбленими героями. Інтерактивні ігри, захоплюючі історії та відео, групова робота – все це  якомога краще сприяє засвоєнню різноманітних тем. В матеріалах  посібників закладено виховання у дітей загальнолюдських цінностей, що сприяє їх емоційному розвитку.

 

Характеристики Бихайв 5:

 

• Серія: Beehive.

• Рівень Знань: А2.

• Мова: Англійська.

• Вікова Група Школярів: Від 10 до 12 років.

• Годин Навчання: 100 - 150 годин.

• Освітня Категорія: Середня школа.

 

Навчально-методичний комплект Beehive  5 рівень включає в себе такі компоненти:

 

✍  Student Book with Online Practice

✍  Student Book with Digital Pack

✍  Workbook

✍ Teacher Digital Pack

 

В інтернет-магазині Буклетка без проблем можна купити всі посібники гуртом або кожен окремо.

Блакитний підручник демонструє різні аспекти життя інших країн, щоб учні могли дізнатися багато цікавого. Живі реалістичні відео знайомлять студентів з різноманітними культурами. Завдяки індивідуальному цифровому навчанню у Student Book, ваша дитина отримує доступ до онлайн практики, що дозволить краще засвоїти  матеріал та ефективніше контролювати цей процес. Спеціальна програма Phonics & Literacy створена допомогти учням НУШ вивчити складні правила читання англійських буквосполучень та засвоїти шаблони вимови та правопису.

Для вдосконалення навичок читання й письма необхідно використовувати Workbook, завдання в якому сприяють поглибленню навчальних тем. Зошит містить wordlist, в якому учні можуть перевіряти орфографію слів, писати нотатки та переклади для кращого їх запам’ятовування. Також в кінці тут міститься довідковий матеріал з граматики.

Книга для вчителя Teacher's Guide Beehive 5  містить новітні методики та практичні поради для роботи з посібниками курсу, рекомендації щодо оцінювання окремих видів робіт та додаткові ресурси для підвищення ефективності засвоєння навчального матеріалу.

При замовленні книжок на клас,  Вас чекає приємна знижка та безкоштовна доставка.

Відгуки про товар

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України