• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

ЗНО 2020

Позиції 1 з 12 з 105

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 105

на сторінці
При замовленні на суму від 800 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Важливим етапом у житті кожного випускника школи вважається зовнішнє незалежне оцінювання. Дане тестування стає доленосним для багатьох учнів, оскільки його результати можуть відкрити двері бажаних університетів або взагалі залишити дитину без вищої освіти. Саме тому учні готуються до його здачі протягом довгих місяців, а іноді й років. Тестування 2020 року буде проведено за значними зміненими правилами, тому підготовка до нього надзвичайно важлива.   

 

Найбільш підходящим варіантом для самостійної підготовки до даного тестування є купити книги ЗНО 2020 в інтернет-магазині bookletka.com. Даний магазин пропонує підручники з підготовки до ЗНО з усіх основних навчальних предметів, включаючи ті, які з’явилися в даному списку цього року. Підготуватися до тестування з української мови та літератури можливо за допомогою комплексного видання, так званого «репетитора» та збірників тестів. Також пропонується повний курс в тестах, хрестоматія для читання творів, підручник з вдосконалення написання власного висловлювання та інші книги.


Тестові завдання ЗНО з математики містять завдання за всі роки навчання в середній та старшій школі. «Буклетка» пропонує збірники тестів і задач з математики, комплексну підготовку з даного предмету та тренувальні матеріали.


Об’єм матеріалу з історії України надзвичайно великий, тому необхідна ретельна підготовка до ЗНО; підручники з даного предмету дуже обширно викладають матеріал, тому запропоновані в інтернет-магазині варіанти літератури для підготовки є необхідністю для кожного. Учні мають змогу продивитись і придбати збірник тестових завдань з історії України, ознайомитись з пам’ятками архітектури та репродукціями творів образотворчого мистецтва, пройти комплексну підготовку з предмета або підібрати іншу необхідну літературу.


Bookletka.com – це знахідка для кожного майбутнього абітурієнта, оскільки окрім основних предметів, магазин пропонує посібники підготовки до ЗНО з багатьох інших предметів, за низькими цінами та доставкою у Київ, Львів, Одесу, Дніпро та інші міста України. Тут можна підібрати збірники тестових завдань з біології, хімії, фізики, всесвітньої історії, географії, зарубіжної літератури та іноземних мов (англійської та німецької). Серед розмаїття літератури кожен учень зможе підібрати ідеальний варіант для навчання та підготовки в даному інтернет-магазині та в результаті отримати найвищий бал.

© 2012-2018 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України