• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Prepare 7 клас НУШ

2 шт.

на сторінці

2 шт.

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

(◕‿◕) Купити комплект Препеа 7 оптом з доставкою дешево в Київ, Львів, Тернопіль, Дніпро

Навчально-методичний комплекс третього рівня Prepare 7 клас, за адаптованою під НУШ програму версією, навчає підлітків англійській мові на рівень B1. Методисти Коста, Вільямс підпорядкували зміст навчання комунікативній та діяльнісній спрямованості, створивши посібники, що відповідають викликам сьогодення. Навчальний матеріал Препара підбирався з урахуванням вікових особливостей семикласників та їх інтересів. Окрім основної інформації з англійської мови автори подають тексти для читання соціокультурної спрямованості, з яких учні дізнаються про культуру англомовних країн.

 

Робота з курсом Припаре для вчителя є дуже зручною, адже розроблено всі необхідні матеріали для якісного навчання та ефективної підготовки до майбутніх іспитів: Посібники для вчителя й учнів, планування, аудіо, додаткова практика.  Інтернет-підтримка містить граматичні ігри на платформі Wordwall, словникові слова, візуальний словник.

 

Замовити онлайн Prepare 7 на клас недорого

 

Основними компонентами НМК є:

 

• Student`s Book – підручник складається з 20 юнітів, на яких вивчаються теми з лексики й граматики, вдосконалюються навички читання, аудіювання, говоріння, письмо. До кожного розділу подається  словник з новою лексикою, граматичні сторінки, додаткові інтерактивні завдання.   Стюдентс бук в кожному уроці подається велика кількість різноманітних рубрик: правильна вимова, готуйся до екзаменів, точка зору, життєві навички, проекти.

 

• Workbook – робочий зошит із вправами за темами підручника, допомагає вдосконалити свої навички та попрактикувати свої знання на завданнях різних рівнів. Воркубук не менш насичений ніж підручник, містить кросворди, діалоги, творчі вправи.

 

• Test book – посібник, що пропонує тести до кожної теми, які може використовувати вчитель для поточного та тематичного контролю.

 

• Grammar – граматика у вигляді тестів та завдань, які допомагають краще зрозуміти й засвоїти граматичні категорії, подані у підручнику.

Відгуки про товар

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України