• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Prepare 6 клас НУШ

5 шт.

на сторінці

5 шт.

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Замовити Препеа 6 Коста на клас недорого з доставкою в Київ, Львів, Бровари, Дніпро, Тернопіль

 

 

Prepare 6 – другий рівень курсу від видавництв Cambridge University Press & Assessment й Лінгвіст та його авторів Коста, Вільямс, який пропонує посібники з англійської мови комунікативної спрямованості. Розвиток ключових компетентностей, якими повинна володіти сучасна людина, тематика та зміст навчання, що відповідає віковим особливостям та інтересам підлітків та багато іншого зробили цей курс улюбленим для вчителів та учнів. Тепер уроки стануть не лише цікавими та захоплюючими, а й результативними, адже школярі активно залучаються до усіх видів мовленнєвої діяльності.

 

Купити комплект Prepare 6 дешево оптом

 

Компонентами навчально-методичного комплекту є:

 

• Student`s Book – підручник, який відповідає рівню А2. Заняття за ним стандартно проводяться тричі на тиждень. Протягом року відбувається розгляд 20 навчальних тем, поділених на п’ять блоків. Додатково є рубрики Culture, Life Skills та Review.

Тексти для читання представлені в країнознавчому форматі, що дозволяє зануритися в культуру англомовних країн та розширити кругозір шестикласників.

Використання навчальних відео в стюдентс бук Препаре мотивує до навчання та сприяє ефективності цього процесу. Персоналізовані комунікативні завдання навчають презентувати власну думку та відстоювати її в дискусіях.

 

• Workbook – робочий зошит, що дублює теми підручника, але за рахунок більшої кількості завдань сприяє кращому засвоєнню нових знань.

 Вправи підібрані у воркбук з урахуванням різних видів діяльності, репродуктивного та творчого характерів.

 

• Grammar – граматичний практикум, в якому граматика вивчається за особливою методикою на базі засвоєної лексики.

 

• Test book – містить тести до усіх тем Препара 6, за допомогою яких вчитель може здійснювати як проміжний, так і підсумковий контроль знань.

Відгуки про товар

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України