• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Prepare 5 клас НУШ

7 шт.

на сторінці

7 шт.

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Замовити препаре 5 онлайн недорого з доставкою на клас в Київ, Бровари, Львів, Дніпро, Тернопіль

 

Сучасний курс англійської мови Prepare 5 клас створений for Ukraine за стандартами НУШ. Розробники  Джоанна Коста, Мелані Вільямс спільно з видавництвом Лінгвіст адаптували свій оригінальний курс до української модельної програми.

 

Посібники з англійської мови  Препара допоможуть п’ятикласникам досягти рівня А1+ за міжнародною системою оцінювання та розраховані на тригодинне навантаження занять на тиждень. За програмою Препеа 5 учні вивчають 20 тем, розділених на 5 блоків. Теми для вивчення підібрані з урахуванням вікових особливостей та уподобань сучасних підлітків.

 

Купити Prepare 5 клас комплект оптом дешево

 

Компонентами НМК є:

 

• Student`s Book – підручник з аудіосупроводом, що спрямований на розвиток комунікативної компетентності та чотирьох базових навичок (говоріння, письмо, аудіювання та читання). В книзі представлені рубрики з персоналізованими комунікативними завданнями, спостереженням за мовними явищами. Граматика вивчається за авторською методикою. Регулярно здійснюється самоперевірка вивченого. Стюдентс бук розвиває креативність завдяки творчим роботам та створенню проектів на різну тематику. Учні взаємодіють між собою у ході обговорень та навчаються переконливо відстоювати власну думку, але коректно та ввічливо.

 

• Workbook – робочий зошит із вправами на повторення та закріплення вивченого. Робота із зошитом вдома дозволить краще засвоїти нове та створити міцний фундамент для поглиблення матеріалу.

 

• Test book – посібник, що містить тести для проведення регулярного контролю рівня знань школярів, річних та семестрових робіт.

 

• Grammar – збірник завдань з граматики, що доповнює підручник та  дозволяє ретельніше вивчити конкретну граматичну категорію. Граматика вивчається на базі лексики, що закріплює вокабуляр.

Відгуки про товар

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України