Информация

This is just an info notification message.

Ошибка

This is just an error notification message.

Внимание

This is just a warning notification message.

Поздравляем

This is just a success notification message.

  • +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Всесвітня історія. Філософія

Позиції 1 з 24 з 42

на сторінці

Позиції 1 з 24 з 42

на сторінці
При замовленні на суму від 800 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
Ми хочемо об'єднати викладачів України. Ми готові допомагати в усьому. Ви будете завжди в курсі всіх нововведень в освіті, нові методики викладання, нові підручники, новини Міністерства освіти України ...
Вам будуть доступні ВЕЛИЧЕЗНІ ЗНИЖКИ та ПОДАРУНКИ.
Останні відгуки клієнтів
Solutions 3rd edition
Спасибо большое за вашу работу. Очень оперативно. Хороших вам и дальше продаж.
18 вер. 2018, Галина Читати далі
Solutions 3rd edition
Дякую менеджеру Анастасії за терпіння та швидкість, купив підручник Solutions 3 нове видання...
28 серп. 2018, Максим Читати далі
Релакс-раскраски Животные
Классная раскрасска! Купила для дочки, но сама иногда подрисовываю некоторые детали. Действительно...
10 трав. 2018, Ира Читати далі

В когорті шкільних дисциплін яскраво виділяється всесвітня історія, адже вона дає уявлення про цілісну картину світу та його розвиток. На вчителя цієї дисципліни покладена велика відповідальність, пов’язана з тим, що учнів треба зацікавити своїм предметом. Отже потрібні якісні, цікаві та сучасні розробки уроків , які будуть побудовані на принципі використання інноваційних освітніх технологій та нових підходів до організації навчального процесу.

 

Серія «Мій конспект» - добірка нових уроків, які створені найкращими педагогами-практиками. Серед основних переваг цих книг можна виділити правильно складену «шапку» уроку (тему, мету), а також розміщення кожного заняття на окремому аркуші, що дозволяє легко здати конспект на перевірку адміністрації. Додатково з правого боку є місце для нотаток.

 

Якщо купити «Усі уроки всесвітня історія», то кожен урок стане змістовним та незвичайним. Педагоги витрачають масу часу на ґрунтовну підготовку до занять, але така методична література з всесвітньої історії стане справжньою знахідкою. Серія «Конструктор уроку з всесвітньої історії» - сучасні книги, доповнені дисками, на яких розміщено не тільки самі конспекти, але й багато додаткової інформації та завдання для контролю знань. Їх легко коригувати та підлаштовувати під кожен клас окремо.

 

«Новий майстер-клас» від видавництва Ранок – ще один набір вчительських посібників для кожного класу, укладених згідно до вимог чинної Програми. Їх відрізняє з поміж інших наявність розділу по рівнях для старшої школи. «Електронний конструктор уроків» - унікальна можливість для педагога створити власний конспект, прикладаючи при цьому мінімальну кількість зусиль. Треба лише заповнювати необхідні колонки і додавати власні ідеї.

 

На сайті Буклетка можна додатково знайти методичні посібники під кожен підручник, рекомендований для використання у загальноосвітніх навчальних закладах країни. В більшості з них представлено інформацію з історичних джерел, схеми та таблиці, які допоможуть спрости процес вивчення матеріалу. У 11 класі окремо викладаються курси «Людина і світ» та «Філософія», підготуватися до викладання яких можна за допомогою якісних посібників з розробками уроків та додатковим методичним матеріалом. Навчально методичний посібник з всесвітньої історії, філософії та курсу «Людина і світ» – джерело нових ідей та можливість ретельно спланувати процес навчання школярів.

© 2012-2018 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України