Информация

This is just an info notification message.

Ошибка

This is just an error notification message.

Внимание

This is just a warning notification message.

Поздравляем

This is just a success notification message.

  • +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Всесвітня історія. Філософія

Позиції 1 з 24 з 42

на сторінці

Позиції 1 з 24 з 42

на сторінці
При замовленні на суму від 800 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
Ми хочемо об'єднати викладачів України. Ми готові допомагати в усьому. Ви будете завжди в курсі всіх нововведень в освіті, нові методики викладання, нові підручники, новини Міністерства освіти України ...
Вам будуть доступні ВЕЛИЧЕЗНІ ЗНИЖКИ та ПОДАРУНКИ.
Останні відгуки клієнтів
Релакс-раскраски Животные
Классная раскрасска! Купила для дочки, но сама иногда подрисовываю некоторые детали. Действительно...
10 трав. 2018, Ира Читати далі
Українська мова 3 клас Захарійчук Підручник
Это уже третий учебник, который я покупаю на этом сайте)) С предоплатой на карту - очень даже удобно...
10 трав. 2018, Анна Читати далі
Інформатика 3 клас Коршунова Підручник
Собака пожувала книжку((( Дуже рада, що так безпроблемно її знайшла і купила. Сайт із доволі зручною...
10 трав. 2018, Уляна Читати далі

В когорті шкільних дисциплін яскраво виділяється всесвітня історія, адже вона дає уявлення про цілісну картину світу та його розвиток. На вчителя цієї дисципліни покладена велика відповідальність, пов’язана з тим, що учнів треба зацікавити своїм предметом. Отже потрібні якісні, цікаві та сучасні розробки уроків , які будуть побудовані на принципі використання інноваційних освітніх технологій та нових підходів до організації навчального процесу.

 

Серія «Мій конспект» - добірка нових уроків, які створені найкращими педагогами-практиками. Серед основних переваг цих книг можна виділити правильно складену «шапку» уроку (тему, мету), а також розміщення кожного заняття на окремому аркуші, що дозволяє легко здати конспект на перевірку адміністрації. Додатково з правого боку є місце для нотаток.

 

Якщо купити «Усі уроки всесвітня історія», то кожен урок стане змістовним та незвичайним. Педагоги витрачають масу часу на ґрунтовну підготовку до занять, але така методична література з всесвітньої історії стане справжньою знахідкою. Серія «Конструктор уроку з всесвітньої історії» - сучасні книги, доповнені дисками, на яких розміщено не тільки самі конспекти, але й багато додаткової інформації та завдання для контролю знань. Їх легко коригувати та підлаштовувати під кожен клас окремо.

 

«Новий майстер-клас» від видавництва Ранок – ще один набір вчительських посібників для кожного класу, укладених згідно до вимог чинної Програми. Їх відрізняє з поміж інших наявність розділу по рівнях для старшої школи. «Електронний конструктор уроків» - унікальна можливість для педагога створити власний конспект, прикладаючи при цьому мінімальну кількість зусиль. Треба лише заповнювати необхідні колонки і додавати власні ідеї.

 

На сайті Буклетка можна додатково знайти методичні посібники під кожен підручник, рекомендований для використання у загальноосвітніх навчальних закладах країни. В більшості з них представлено інформацію з історичних джерел, схеми та таблиці, які допоможуть спрости процес вивчення матеріалу. У 11 класі окремо викладаються курси «Людина і світ» та «Філософія», підготуватися до викладання яких можна за допомогою якісних посібників з розробками уроків та додатковим методичним матеріалом. Навчально методичний посібник з всесвітньої історії, філософії та курсу «Людина і світ» – джерело нових ідей та можливість ретельно спланувати процес навчання школярів.

© 2012-2018 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України