Информация

This is just an info notification message.

Ошибка

This is just an error notification message.

Внимание

This is just a warning notification message.

Поздравляем

This is just a success notification message.

  • +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Трудове навчання. Музичне мистецтво

Позиції 1 з 24 з 47

на сторінці

Позиції 1 з 24 з 47

на сторінці
При замовленні на суму від 800 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
Ми хочемо об'єднати викладачів України. Ми готові допомагати в усьому. Ви будете завжди в курсі всіх нововведень в освіті, нові методики викладання, нові підручники, новини Міністерства освіти України ...
Вам будуть доступні ВЕЛИЧЕЗНІ ЗНИЖКИ та ПОДАРУНКИ.
Останні відгуки клієнтів
Solutions 3rd edition
Спасибо большое за вашу работу. Очень оперативно. Хороших вам и дальше продаж.
18 вер. 2018, Галина Читати далі
Solutions 3rd edition
Дякую менеджеру Анастасії за терпіння та швидкість, купив підручник Solutions 3 нове видання...
28 серп. 2018, Максим Читати далі
Релакс-раскраски Животные
Классная раскрасска! Купила для дочки, но сама иногда подрисовываю некоторые детали. Действительно...
10 трав. 2018, Ира Читати далі

Поряд з ключовими шкільними дисциплінами в освітньому процесі є предмети, викладання яких формує різнобічно розвинену особистість. Зокрема до переліку таких курсів можна віднести трудове навчання та музичне мистецтво. Розвиток художньо-естетичного смаку – одне з головних завдань курсу музичного мистецтва. Проте нова програма вимагає не просто співу під час занять, але й різноманітних завдань, які будуть спрямовані на розвиток навичок та вмінь, необхідних випускникові сучасної школи.

 

Тож перед тим як купити календарне планування з музичного мистецтва, слід звернути увагу на такі серії:

  • «Мій конспект» - сучасний посібник, розрахований на тих вчителів, які цінують свій час. Кожен план уроку розміщено на окремому аркуші, що дозволяє легко здавати їх на перевірку адміністрації;

 • Уроки музичного мистецтва – стандартна серія, головна задача якої – якісні та цікаві заняття, які зроблять предмет цікавим для школярів. Кожен конспект уроку музичне мистецтво Масол, Кондратова повністю відповідає діючий програмі та розрахований на підручник обраного автора;

 • Усі уроки трудового навчання та музичного мистецтва– стандартні посібники з нестандартними ідеями для уроків. Над розробкою працювали креативні вчителі музики, які намагалися втілити всі побажання вчителів та учнів.

 

Для оформлення кабінету та урізноманітнення занять у нагоді стане комплект портретів відомих світових композиторів, а книга «Вишиваємо пісню» дозволить по іншому подивитися на музичне мистецтво, розкрити його колорит та багатогранність.

 

Уроки трудового навчання – заняття, на яких учні отримують теоретичні та практичні навички та вміння, які обов’язково знадобляться їм у подальшому житті. Тому календарне планування трудове навчання 2018 має містити кілька блоків, цікавих для дітей. На допомогу прийдуть методичні посібники, створені творчими авторськими колективами вчителів. Зокрема цікавим є кожен конспект уроку трудове навчання під керівництвом Сидоренко.

 

Серед розмаїття методичних пропозицій кожен вчитель може обрати оптимальний для себе варіант:

лаконічну серію «Мій конспект», розгорнуті Усі уроки трудового навчання для кожного класу окремо, а також для груп хлопчиків та дівчат.

 

Окремо можна придбати книгу, яка допоможе працювати з вишивкою, або обрати посібник з цікавинками, за допомогою якого кожен урок перетвориться на незвичайне дійство, яке захопить учнів. Доставка здійснюється в міста Харків, Одеса, Дніпро, Львов, Київ та в усі куточки України.

 

© 2012-2018 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України