Информация

This is just an info notification message.

Ошибка

This is just an error notification message.

Внимание

This is just a warning notification message.

Поздравляем

This is just a success notification message.

  • +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Наочний матеріал

Позиції 1 з 24 з 94

на сторінці

Позиції 1 з 24 з 94

на сторінці
При замовленні на суму від 800 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники
Викладачам та Батьківським комітетам
У Вас замовлення на клас або групу?
Ми пропонуємо Вам оптові знижки до -30%

* Безкоштовна доставка від 800 грн
* Ліцензійна продукція
* Додаткові знижки на методичну літературу
Телефони для оптових замовлень:
068-89-15-474, 050-014-79-99
Останні відгуки клієнтів
Мерзляк Математика 5 клас Робочий зошит "Гімназія"
никак не доберусь до того чтобы оставить положительный отзыв, вообщем, заказывали на класс тетради...
15 квіт. 2019, Ольга Читати далі
English File Fourth Edition
English File 4 издание просто бомба!!!!
7 квіт. 2019, Юлия Читати далі

Кожен вчитель у школі повинен зробити все, щоб його уроки були цікавими і змістовними. Особливо це стосується методів подачі інформації. Не всі діти можуть сприймати матеріал на слух. Це потребує від них посидючості, терпіння і вольових зусиль. Під час довгого монологу вчителя, деякі школярі можуть, сидячи за партою, подумки бути повністю відсутніми в класі. Тому дуже важливо заволодіти їх увагою і включити в активну роботу.

 

Для вирішення даної проблеми необхідно купити наочний матеріал. Наочність – важливий аспект навчання школярів. Завдяки їй у дітей формується правильне сприйняття навколишнього середовища, аналізуються і узагальнюються події і явища, відображається об’єктивна реальність. Без наочності неможливо досягти правильних уявлень про довкілля, активного розвитку мовлення і мислення. Саме вона примусить дітей порівнювати об'єкти з образами, висловлювати свою думку, розмежовувати або поєднувати предмети.

 

Будь які шкільні плакати купити можна в інтернет-магазині «Буклетка». Вони охоплюють весь спектр дисциплін та знань, якими повинен володіти сучасний учень. Всі українські плакати виконані на якісному папері із застосуванням яскравих кольорів, малюнків, фотографій. Такий зовнішній вигляд наочності приваблює увагу дітей і сприяє швидшому засвоєнню потрібної інформації.

 

У нас ви зможете знайти навчальні плакати з усіх предметів як для молодших класів , так і для дітей середньої та старшої ланки: навчання грамоти і музика, українська мова і математика, хімія і біологія, фізика і астрономія, інформатика і економіка.

 

Кожна дитина з самого малку повинна знати символи України. Пплакати із зображенням Герба, Прапора та слів Гімну Держави, повинні бути кожному класі. Їх також можна придбати у нас в магазині.

 

Серія демонстраційного матеріалу з ОБЖ навчить дітей правилам поведінки під час непередбачуваних ситуацій, а пам’ятки з «Охорони здоров'я» - правильно сидіти за партою та зберегти гарну поставу.

 

Крім предметних плакатів на поличках «Буклетки» ви знайдете тематичні комплекти наочності, плакати для оформлення класної кімнати, стенди, репродукції картин, портрети вчених, різноманітні карти України та світу, оцінки-наліпки.

Необхідний наочний матеріал вчитель зможе замовити на сайті bookletka.com з доставкою в міста Київ, Дніпро, Харків, Одеса, Львів та по всій території України. 

© 2012-2018 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України