Информация

This is just an info notification message.

Ошибка

This is just an error notification message.

Внимание

This is just a warning notification message.

Поздравляем

This is just a success notification message.

  • +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Фізика

Позиції 1 з 24 з 27

на сторінці

Позиції 1 з 24 з 27

на сторінці
При замовленні на суму від 800 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники
Викладачам та Батьківським комітетам
У Вас замовлення на клас або групу?
Ми пропонуємо Вам оптові знижки до -30%

* Безкоштовна доставка від 800 грн
* Ліцензійна продукція
* Додаткові знижки на методичну літературу
Телефони для оптових замовлень:
068-89-15-474, 050-014-79-99
Останні відгуки клієнтів
Мерзляк Математика 5 клас Робочий зошит "Гімназія"
никак не доберусь до того чтобы оставить положительный отзыв, вообщем, заказывали на класс тетради...
15 квіт. 2019, Ольга Читати далі
English File Fourth Edition
English File 4 издание просто бомба!!!!
7 квіт. 2019, Юлия Читати далі

Один з найскладніших за змістом предметів – фізика – потребує послідовного викладання для найлегшого засвоювання матеріалу. Втілити усі вимоги сучасної шкільної програми допоможе сайт вчителя фізики, який надає широкий вибір методичної літератури. Серед запропонованого, педагоги середніх та спеціалізованих шкіл віднайдуть потрібні джерела для підвищення ефективності власної роботи.

 

Найважливіше під час заняття звернути увагу на головні аспекти теми та закріпити поданий матеріал. Для того, щоб побудувати правильний план конспект з фізики, можна скористатися програмами, які пропонує сайт. Зручна форма подачі інформації на диску, можливість зберегти та відкоригувати отриманий результат – ось очевидні переваги електронного конструктору уроку. Широкий вибір методів та прийомів роботи, наявність орієнтовної схеми та типових завдань допомагає пришвидшити процес планування.

 

Купити розробки уроків з фізики різних авторів для 7-11 класів, для вчителів, яким зручніше працювати з паперовими джерелами, Надані авторами детальні плани містять вичерпний перелік мети та задач, а також розписаний у подробицях хід уроку, включаючи завдання з теми, яка розглядається. Щоб зацікавити учнів, слід використати творчий підхід та наочні демонстрації. Література, яка змістовно описує, як це зробити, також наявна на сайті.

 

У зв'язку з необхідністю засвоювати великий обсяг теоретичної інформації та формул дуже важливо, щоб учні вивчали теми з чіткою послідовністю. Методична література, запропонована ресурсом, допоможе полегшити календарне планування з фізики згідно з нормами шкільної програми. Упорядкований перелік тем стане зручною основою для вдосконалення педагогічної роботи. Збірники контрольних завдань та тестів з фізики дозволять перевірити якість та глибину отриманих знань.

 

Окрім звичних методичних посібників з фізики сайт пропонує низку допоміжних джерел з астрономії. Наявна література у паперовому та електронному вигляді російською та українською мовами. Деякі посібники стануть у пригоді не тільки вчителю, а й студенту ВНЗ та допитливому учневі. Доставку наш сайт здійснює в міста Львів, Київ, Дніпро, Харків, Одеса та в усі куточки України.

© 2012-2018 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України