Информация

This is just an info notification message.

Ошибка

This is just an error notification message.

Внимание

This is just a warning notification message.

Поздравляем

This is just a success notification message.

  • +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

2 клас

Позиції 1 з 24 з 95

на сторінці

Позиції 1 з 24 з 95

на сторінці
При замовленні на суму від 800 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники
Викладачам та Батьківським комітетам
У Вас замовлення на клас або групу?
Ми пропонуємо Вам оптові знижки до -30%

* Безкоштовна доставка від 800 грн
* Ліцензійна продукція
* Додаткові знижки на методичну літературу
Телефони для оптових замовлень:
068-89-15-474, 050-014-79-99
Останні відгуки клієнтів
Мерзляк Математика 5 клас Робочий зошит "Гімназія"
никак не доберусь до того чтобы оставить положительный отзыв, вообщем, заказывали на класс тетради...
15 квіт. 2019, Ольга Читати далі
English File Fourth Edition
English File 4 издание просто бомба!!!!
7 квіт. 2019, Юлия Читати далі

Вчитель 2 класу супроводжує дитину під час навчання у школі, виступаючи наставником і помічником під час подорожі невідомим світом науки. Він передає свої знання і досвід підростаючому поколінню. У початкових класах учні отримують знання з багатьох шкільних предметів. Кожна навчальна дисципліна має свої особливості, термінологію та специфіку, якою має володіти вчитель.

 

Шкільні програми постійно коректуються, з`являються нові теми. Педагогові доводиться постійно стежити за оновленнями програми і розширювати свої знання, займаючись самоосвітою. Кваліфікований працівник сфери освіти повинен постійно стежити за новинками методичної літератури. Вчитель має володіти сучасними методами та прийомами для щоденної роботи з дітьми. Під час праці педагог користується документами, затвердженими міністерством освіти та науки України. Методичні рекомендації 2 клас 2018 зорієнтують педагога в тому, як організувати навчально-виховний процес. Посібник ознайомить з критеріями оцінювання, змінами в навчальній програмі та необхідними документами.

 

Під час роботи вчителю допоможуть:

 

- Календарне планування 2 клас 2018 необхідне вчителю для розподілу навчального часу на кожну тему. Посібник також знайомить педагога з навчальними та виховними цілями, які він має виконати під час уроку. Видання допомагає ефективно і з користю використовувати навчальний час.

 

- Конспекти уроків 2 клас нова програма – важливий орієнтир для вчителя. Професійна діяльність забирає у фахівця багато часу, який він не може приділити ні собі, ні своїй родині. Педагог повинен знаходити час і на роботу, і на відпочинок. Це допоможе йому повністю віддаватися дітям під час уроків. Завдяки розробкам конспектів можливо зекономити час педагога.

 

- Розробки уроків 2 клас, які допоможуть вчителю своєчасно підготуватися до уроків. Конспекти орієнтують вчителя у темі і допомагають підібрати завдання для дітей різного рівня складності, демонстраційний та роздатковий матеріал. Плани конспекти уроків 2 клас – вірний помічник сучасного вчителя.

 

Вчитель, звичайно, може використовувати готові конспекти уроків або з їх допомогою розробити якісний авторський урок. Заняття має враховувати безліч факторів: шкільну програму, рівень розвитку учнів класу, а також поставлені вчителем цілі навчання. Вчительська праця складна і багатогранна. Вчитель поєднує в собі не лише найкращі професійні і людські риси, а й знання дитячої психології, що допомагає в щоденній роботі. Методична література покликана трохи полегшити складні завдання, які щодня виникають перед педагогом.

 

Купити конспекти уроків 2 клас нова програма можна на сайті bookletka.com з доставкою у міста Харків, Одеса, Київ, Львів, Дніпро та по всій території України.

© 2012-2018 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України