Информация

This is just an info notification message.

Ошибка

This is just an error notification message.

Внимание

This is just a warning notification message.

Поздравляем

This is just a success notification message.

  • +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

2 клас

Позиції 1 з 24 з 127

на сторінці

Позиції 1 з 24 з 127

на сторінці
При замовленні на суму від 800 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
Ми хочемо об'єднати викладачів України. Ми готові допомагати в усьому. Ви будете завжди в курсі всіх нововведень в освіті, нові методики викладання, нові підручники, новини Міністерства освіти України ...
Вам будуть доступні ВЕЛИЧЕЗНІ ЗНИЖКИ та ПОДАРУНКИ.
Останні відгуки клієнтів
Solutions 3rd edition
Спасибо большое за вашу работу. Очень оперативно. Хороших вам и дальше продаж.
18 вер. 2018, Галина Читати далі
Solutions 3rd edition
Дякую менеджеру Анастасії за терпіння та швидкість, купив підручник Solutions 3 нове видання...
28 серп. 2018, Максим Читати далі
Релакс-раскраски Животные
Классная раскрасска! Купила для дочки, но сама иногда подрисовываю некоторые детали. Действительно...
10 трав. 2018, Ира Читати далі

Вчитель 2 класу супроводжує дитину під час навчання у школі, виступаючи наставником і помічником під час подорожі невідомим світом науки. Він передає свої знання і досвід підростаючому поколінню. У початкових класах учні отримують знання з багатьох шкільних предметів. Кожна навчальна дисципліна має свої особливості, термінологію та специфіку, якою має володіти вчитель.

 

Шкільні програми постійно коректуються, з`являються нові теми. Педагогові доводиться постійно стежити за оновленнями програми і розширювати свої знання, займаючись самоосвітою. Кваліфікований працівник сфери освіти повинен постійно стежити за новинками методичної літератури. Вчитель має володіти сучасними методами та прийомами для щоденної роботи з дітьми. Під час праці педагог користується документами, затвердженими міністерством освіти та науки України. Методичні рекомендації 2 клас 2018 зорієнтують педагога в тому, як організувати навчально-виховний процес. Посібник ознайомить з критеріями оцінювання, змінами в навчальній програмі та необхідними документами.

 

Під час роботи вчителю допоможуть:

 

- Календарне планування 2 клас 2018 необхідне вчителю для розподілу навчального часу на кожну тему. Посібник також знайомить педагога з навчальними та виховними цілями, які він має виконати під час уроку. Видання допомагає ефективно і з користю використовувати навчальний час.

 

- Конспекти уроків 2 клас нова програма – важливий орієнтир для вчителя. Професійна діяльність забирає у фахівця багато часу, який він не може приділити ні собі, ні своїй родині. Педагог повинен знаходити час і на роботу, і на відпочинок. Це допоможе йому повністю віддаватися дітям під час уроків. Завдяки розробкам конспектів можливо зекономити час педагога.

 

- Розробки уроків 2 клас, які допоможуть вчителю своєчасно підготуватися до уроків. Конспекти орієнтують вчителя у темі і допомагають підібрати завдання для дітей різного рівня складності, демонстраційний та роздатковий матеріал. Плани конспекти уроків 2 клас – вірний помічник сучасного вчителя.

 

Вчитель, звичайно, може використовувати готові конспекти уроків або з їх допомогою розробити якісний авторський урок. Заняття має враховувати безліч факторів: шкільну програму, рівень розвитку учнів класу, а також поставлені вчителем цілі навчання. Вчительська праця складна і багатогранна. Вчитель поєднує в собі не лише найкращі професійні і людські риси, а й знання дитячої психології, що допомагає в щоденній роботі. Методична література покликана трохи полегшити складні завдання, які щодня виникають перед педагогом.

 

Купити конспекти уроків 2 клас нова програма можна на сайті bookletka.com з доставкою у міста Харків, Одеса, Київ, Львів, Дніпро та по всій території України.

© 2012-2018 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України