Информация

This is just an info notification message.

Ошибка

This is just an error notification message.

Внимание

This is just a warning notification message.

Поздравляем

This is just a success notification message.

  • +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

1 клас

Позиції 1 з 24 з 49

на сторінці

Позиції 1 з 24 з 49

на сторінці
При замовленні на суму від 800 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
Ми хочемо об'єднати викладачів України. Ми готові допомагати в усьому. Ви будете завжди в курсі всіх нововведень в освіті, нові методики викладання, нові підручники, новини Міністерства освіти України ...
Вам будуть доступні ВЕЛИЧЕЗНІ ЗНИЖКИ та ПОДАРУНКИ.
Останні відгуки клієнтів
Solutions 3rd edition
Спасибо большое за вашу работу. Очень оперативно. Хороших вам и дальше продаж.
18 вер. 2018, Галина Читати далі
Solutions 3rd edition
Дякую менеджеру Анастасії за терпіння та швидкість, купив підручник Solutions 3 нове видання...
28 серп. 2018, Максим Читати далі
Релакс-раскраски Животные
Классная раскрасска! Купила для дочки, но сама иногда подрисовываю некоторые детали. Действительно...
10 трав. 2018, Ира Читати далі

Методичні посібники для вчителів 1 класів.

Вчитель початкових класів – вірний друг та помічник учнів молодших класів, що знайомить їх з новими шкільними предметами. Починаючи з першого класу    школярі повинні оволодіти широким спектром знань з різних дисциплін. Перед педагогом стоїть непросте завдання, яке вимагає від нього професіоналізму та залучення всіх сил та знань. У своїй роботі викладач керується програмою та документами, які затвердило міністерство освіти та науки України. Навчальний процес передбачає використання навчальних підручників, посібників, а також іншої методичної літератури під час підготовки до занять. Методичні рекомендації 1 клас 2018-2019 допоможуть вчителеві організувати навчально-виховний процес. Посібник містить в собі необхідні документи, які знадобляться педагогу в щоденній роботі з дітьми. Завдяки виданню, вчителі познайомляться з методичним коментарем, вимогами до оцінювання досягнень учнів, а також із змінами до навчальних програм.

 

Навчальна програма кожного шкільного предмета вміщує безліч тем, які необхідно розглянути протягом навчального року. Календарні планування 1 клас нова  програма – обов`язковий атрибут кожного педагога. Планування знайомлять вчителів з розподілом часу на вивчення кожної окремої теми. Це дозволяє    ефективно планувати теми для кожного уроку та ефективно використовувати навчальний час.

 

Класний журнал 1- 4 клас – найважливіший та найнеобхідніший документ у кожному класі. Журнал містить в собі безліч необхідної інформації: відвідування, успішність учнів, загальні відомості про учнів, листок здоров`я та інше. Найголовнішою вимогою щодо ведення класного журналу є охайність. Класний керівник  заповнює основну частину журналу і стежить з його допомогою за успішністю учнів свого класу.

 

Підготовка до кожного уроку забирає у вчителя безліч цінного часу. Методичні посібники для вчителів 1 класів, конспекти уроків 1 клас за новою програмою  допоможуть створити цікаве та насичене заняття, а також значно зекономлять час педагога.

1 клас конспекти уроків – орієнтир для вчителя, який знайомить педагога з тим, на що потрібно звернути особливу увагу під час вивчення нової теми чи розділу загалом. Посібники розроблені фахівцями галузі з урахуванням інноваційних підходів навчання учнів.

 

Плани конспекти 1 клас математика купити, як допоміжний посібник під час підготовки до уроку. Доставка здійснюється у міста Харків, Одеса, Київ, Дніпро,  Львів та до всіх куточків України.

 

Видання допомагає створити заняття, яке досягне поставлену навчальну та виховну мету. Посібник допоможе вчителям-початківцям, яким спочатку дуже  складно правильно спланувати урок у першому класі.

 

© 2012-2018 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України