Информация

This is just an info notification message.

Ошибка

This is just an error notification message.

Внимание

This is just a warning notification message.

Поздравляем

This is just a success notification message.

  • +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Зошити 9 клас

Позиції 1 з 24 з 83

на сторінці

Позиції 1 з 24 з 83

на сторінці
При замовленні на суму від 800 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
Ми хочемо об'єднати викладачів України. Ми готові допомагати в усьому. Ви будете завжди в курсі всіх нововведень в освіті, нові методики викладання, нові підручники, новини Міністерства освіти України ...
Вам будуть доступні ВЕЛИЧЕЗНІ ЗНИЖКИ та ПОДАРУНКИ.
Останні відгуки клієнтів
Solutions 3rd edition
Спасибо большое за вашу работу. Очень оперативно. Хороших вам и дальше продаж.
18 вер. 2018, Галина Читати далі
Solutions 3rd edition
Дякую менеджеру Анастасії за терпіння та швидкість, купив підручник Solutions 3 нове видання...
28 серп. 2018, Максим Читати далі
Релакс-раскраски Животные
Классная раскрасска! Купила для дочки, но сама иногда подрисовываю некоторые детали. Действительно...
10 трав. 2018, Ира Читати далі

Не мало часу займають шкільні завдання у житті людей, та кажуть: "Важко в навчанні - легко у бою". Отримання освіти - для людини важлива праця. А щоб підручник був достатньо зрозумілим, робочий зошит 9 клас, допоможе розкрити кожне питання детально.

 

Деякі предмети дев'ятого класу та їх наповнення:

 

• В початковому минулому - одна математика, в дорослому теперішньому - дві. Кожна, має велике значення та доволі складна. Якщо учням одразу подобалась алгебра, 9 клас контрольні роботи писатиме просто. Нерівності, системи рівнянь та прогресії вивчатимуться тепер. Так само геометрія контрольні роботи 9 клас, не здадуться проблемою для освічених учнів. Декартові координати на площині, геометричні перетворення, вектори та чимало іншого знатимуть діти наприкінці року. Допоможуть закріпити знання практичні роботи 9 клас - обов'язкові та складні.

 

• Опрацьовуючи книжки, та зошит з географії 9 клас, школярі отримають інформацію про адміністративно-територіальній устрій України, населення, господарство, територіальний поділ та географію кожної області. Світове господарство розкриє секрети співпраці з іншими країнами, розширить розуміння та бачення дійсності. Щоб географія 9 клас практичні роботи виконувались просто, треба приділяти особливу увагу цьому предмету. Склав практичні роботи - Стадник, 9 клас досить простий для уважних дітей.

 

• Учні багато дізнаються про людину, її походження, організм та особливості, вивчаючи книгу та зошит з біології 9 клас Котик, практичні роботи розкриють теж не мало цікавих питань наочно. Пропускати заняття не допустимо, тай навряд буде актуальним - сутність інформації буде дуже цікава юним дослідникам. Діти залюбки проходитимуть навчання по предмету цього разу, і практичні роботи 9 клас, будуть безперечно важливими.

 

• Закінчивши вивчати підручник та зошит з хімії 9 клас, школярі знатимуть склад, властивості основних класів неорганічних сполук, хімічний зв’язок, будову речовин. Багатьом здається важкою хімія, 9 клас контрольні роботи не прості. Підготуватись до них варто окремо, практичні роботи 9 клас проводити з особливою увагою на деталі. Навіть дрібниця має сенс на даному етапі, гребувати ними зовсім недоречно.

 

• Електричне поле, електричний струм, магнітне поле та атомне ядро, ядерна енергетика - це зошит з фізики 9 клас та кинга. Інформація поступово поглине, викликаючи цікавість до явищ великої потужності. Тому, для чомучок, фізика контрольні роботи 9 клас, можуть бути як важкими, так і навпаки. Усе залежить не від складності фізики, а від відношення до неї. Якщо з раннього віку школяр не був дуже цікавим, це не означає що зараз вже неможливо наздогнати пропущене.

 

Міністерство освіти, як і автори книжок та зошитів, доклало усіх зусиль до того, щоб наука була цікавою і зрозумілою починаючи з перших шкільних років. Програма повністю співпадає з віковими можливостями дітей, а література максимально доступно розкриває теми. Придбати необхідні книжки та зошити можливо за досить невисоку ціну. Наш інтернет-магазин пропонує усі необхідні буклети і навіть більше! Отримати консультацію ви можете за телефоном вказаним на сайті.

© 2012-2018 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України