• +38 (068) 891-54-74
 • +38 (050) 014-79-99
 • +38 (096) 954-05-60

Зошити 8 клас

Позиції 1 з 12 з 120

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 120

на сторінці
При замовленні на суму від 2000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Свідомий учень завжди бажає якнайкраще написати підсумкові контрольні роботи, 8 клас дуже важливий в процесі навчання. У восьмому класі засвоюється багато цінної інформації.

 Точні науки, потребують особливої концентрації на предметі, умілої допомоги учню. Саме тому, згідно ствердженої загальноосвітньої програми, були створені цікаві та продумані посібники.

 • До ряду посібників точних предметів, відноситься робочий зошит з хімії 8 клас, Бабак виклав непрості теми доступною для розуміння мовою. Уважні діти навчаться проводити розрахунки за хімічними формулами, визначати кількість речовини, вивчать основні класи неорганічних сполук. Допоможуть простимулювати та проконтролювати навчальний процес - хімія 8 клас контрольні роботи з розв'язанням завдань за відповідними темами.

 • Чергова наука, до якої необхідне особливе ставлення, також має хороший робочий зошит з фізики 8 клас, з докладними описами, інструкціями та доцільними питаннями. Вивчатимуть юні чомучки: теплові, електричні, електромагнітні та світлові явища. Нелегкі теми - та фізика 8 клас контрольні роботи любить. Тим хто намагається зрозуміти викладений матеріал, неодмінно вдасться отримати високі бали.

 • Щоб 8 клас алгебра, контрольні роботи любила також, знадобиться не аби яка кмітливість. Вивчати доведеться раціональні вирази, квадратні корені, рівняння, дійсні числа. Доволі непрості теми, та для школярів які успішно навчались попередні роки - проблемою не будуть.

 • До точних, відноситься іще однин предмет, який окрім уваги потребує просторового мислення. Тільки за цих умов, геометрія 8 клас контрольні роботи не вважатиме за покарання. Теми предмету, на восьмому році шкільного життя, підуть не занадто складні, але особливо важливі. Це чотирикутники та подібність трикутників, багатокутники, вивчання площі багатокутників, розв'язування прямокутних трикутників. В повсякденному житті, ці знання часто стають у пригоді, тому важливо запам'ятати вивчене надовго. Науки, що не відносяться до точних, не менш важливі. Гуманітарний розвиток необхідний для виховання гідних громадян держави. Треба пам'ятати, що це майбутні політики, керівники, науковці, лікарі, та просто старанні виконавці різних професій.

 • Предмет менш точний, але не теж важливий, буде краще зрозумілий, якщо разом з підручником використовувати зошит з географії 8 клас - цікаве, просте літературне видання. Мова йтиме по територію України, природні умови, ресурси, населення і господарство. Діти знатимуть про рослинності і тваринний світ. Щоб було легше, існує географія 8 клас практичні роботи, вона допомагає в наочному вивчанні. Проблеми сьогодення також оговорюватимуться згідно сучасної програми. На кожен розділ, є географія 8 клас контрольні роботи, за допомогою котрих буде зрозуміло наскільки учні добре засвоїли матеріал.

 • Якщо практичні роботи 8 клас біологія, учню виконати важко, значить він погано вивчив тему. Тому що цього року проходять уроки з зоології, вивчають важливі факти з життя тварин - це дуже цікаво і легко. Не варто пропускати заняття, або гребувати ними, інформація знадобиться у житті обов'язково. Школяру слід уважно обрати та купити робочий зошит з біології 8 клас Котик, він допоможе в закріпленні матеріалу.

Відгуки про товар
 1. нажаль не існують відповіді взагалі ні до яких зошитів.
  27 бер. 2019, Анна
 2. Ми батьки не можемо перевірити правильність виконання завдань у зошиті для конт. робіт з укр. мови. Чи є відповіді до цього зошита?
  26 лют. 2019, alisa
 3. Дуже задоволена роботою цього магазину. Замовила на сайті зошити для восьмого класу. Отримала знижку викладача, замовлення надійшло через два дні.
  10 лип. 2015, Поліна
 4. Отменный сервис и обслуживание! Хорошие цены. Заказывал трижды книги всегда все доставляют вовремя и если что-то неполучается перезванивают и предупреждают!
  20 черв. 2015, Павел Федоренко

© 2012-2020 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України