Информация

This is just an info notification message.

Ошибка

This is just an error notification message.

Внимание

This is just a warning notification message.

Поздравляем

This is just a success notification message.

  • +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Зошити 8 клас

Позиції 1 з 24 з 96

на сторінці

Позиції 1 з 24 з 96

на сторінці
При замовленні на суму від 800 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
Ми хочемо об'єднати викладачів України. Ми готові допомагати в усьому. Ви будете завжди в курсі всіх нововведень в освіті, нові методики викладання, нові підручники, новини Міністерства освіти України ...
Вам будуть доступні ВЕЛИЧЕЗНІ ЗНИЖКИ та ПОДАРУНКИ.
Додаткові товари
Останні відгуки клієнтів
Solutions 3rd edition
Спасибо большое за вашу работу. Очень оперативно. Хороших вам и дальше продаж.
18 вер. 2018, Галина Читати далі
Solutions 3rd edition
Дякую менеджеру Анастасії за терпіння та швидкість, купив підручник Solutions 3 нове видання...
28 серп. 2018, Максим Читати далі
Релакс-раскраски Животные
Классная раскрасска! Купила для дочки, но сама иногда подрисовываю некоторые детали. Действительно...
10 трав. 2018, Ира Читати далі

Свідомий учень завжди бажає якнайкраще написати підсумкові контрольні роботи, 8 клас дуже важливий в процесі навчання. У восьмому класі засвоюється багато цінної інформації.

 Точні науки, потребують особливої концентрації на предметі, умілої допомоги учню. Саме тому, згідно ствердженої загальноосвітньої програми, були створені цікаві та продумані посібники.

 • До ряду посібників точних предметів, відноситься робочий зошит з хімії 8 клас, Бабак виклав непрості теми доступною для розуміння мовою. Уважні діти навчаться проводити розрахунки за хімічними формулами, визначати кількість речовини, вивчать основні класи неорганічних сполук. Допоможуть простимулювати та проконтролювати навчальний процес - хімія 8 клас контрольні роботи з розв'язанням завдань за відповідними темами.

 • Чергова наука, до якої необхідне особливе ставлення, також має хороший робочий зошит з фізики 8 клас, з докладними описами, інструкціями та доцільними питаннями. Вивчатимуть юні чомучки: теплові, електричні, електромагнітні та світлові явища. Нелегкі теми - та фізика 8 клас контрольні роботи любить. Тим хто намагається зрозуміти викладений матеріал, неодмінно вдасться отримати високі бали.

 • Щоб 8 клас алгебра, контрольні роботи любила також, знадобиться не аби яка кмітливість. Вивчати доведеться раціональні вирази, квадратні корені, рівняння, дійсні числа. Доволі непрості теми, та для школярів які успішно навчались попередні роки - проблемою не будуть.

 • До точних, відноситься іще однин предмет, який окрім уваги потребує просторового мислення. Тільки за цих умов, геометрія 8 клас контрольні роботи не вважатиме за покарання. Теми предмету, на восьмому році шкільного життя, підуть не занадто складні, але особливо важливі. Це чотирикутники та подібність трикутників, багатокутники, вивчання площі багатокутників, розв'язування прямокутних трикутників. В повсякденному житті, ці знання часто стають у пригоді, тому важливо запам'ятати вивчене надовго. Науки, що не відносяться до точних, не менш важливі. Гуманітарний розвиток необхідний для виховання гідних громадян держави. Треба пам'ятати, що це майбутні політики, керівники, науковці, лікарі, та просто старанні виконавці різних професій.

 • Предмет менш точний, але не теж важливий, буде краще зрозумілий, якщо разом з підручником використовувати зошит з географії 8 клас - цікаве, просте літературне видання. Мова йтиме по територію України, природні умови, ресурси, населення і господарство. Діти знатимуть про рослинності і тваринний світ. Щоб було легше, існує географія 8 клас практичні роботи, вона допомагає в наочному вивчанні. Проблеми сьогодення також оговорюватимуться згідно сучасної програми. На кожен розділ, є географія 8 клас контрольні роботи, за допомогою котрих буде зрозуміло наскільки учні добре засвоїли матеріал.

 • Якщо практичні роботи 8 клас біологія, учню виконати важко, значить він погано вивчив тему. Тому що цього року проходять уроки з зоології, вивчають важливі факти з життя тварин - це дуже цікаво і легко. Не варто пропускати заняття, або гребувати ними, інформація знадобиться у житті обов'язково. Школяру слід уважно обрати та купити робочий зошит з біології 8 клас Котик, він допоможе в закріпленні матеріалу.

© 2012-2018 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України