• +38 (068) 891-54-74
 • +38 (050) 014-79-99
 • +38 (096) 954-05-60

Зошити 7 клас

Позиції 1 з 12 з 113

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 113

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Школярі, провчившись 6 років, вже мають багатий початковий досвід у різних областях науки і готові сприймати більш складні теми. Важливо бути уважними, бо їх чекатиме фізика 7 клас контрольні роботи, та інше. Підручники широко розкривають питання, а робочі зошити для 7 класу допомагають виконувати супроводжуючі завдання. Щоб отриманий досвід закріпити, існують сформовані за освітньою програмою практичні роботи. А спеціально розроблені контрольні роботи 7 клас, дозволяють повністю справедливо оцінити якість вивчених тем, та виявити слабкі місця у школярів. Щоб предмет геометрія, як і всі контрольні роботи 7 клас, були легкими - необхідно старанно працювати протягом року.

 Не варто засмучуватись, якщо якийсь предмет не вдається дуже добре, тому що розпач не допоможе вирішити існуючу проблему. Такі досить складні науки, як фізика, алгебра і хімія, викликають неприємні відчуття у окремих школярів. Здебільшого, це школярі, що неуважно слухали викладача попередні роки. Та і тут можна вирішити проблему старанністю.

 Не розуміючи зошит з фізики 7 клас Божинова, зверніться до підручників минулого року. Тільки засвоїв початкові знання, можна корисно витрачати час на подальшу освіту. Виправити оцінки - можливо, так само, як і одразу одержувати високі бали. Складніше, та все ж можливо!

 Про деякі зошити детальніше

 • Докладно про будову та розмноження рослин, розповідає біологія на сьомому році навчання. Тож купити робочий зошит з біології 7 клас котик необхідно, складений з тематичних запитань, завдань та практичних робіт. Цікаво і широко викладений матеріал, та точно і конкретно сформульовані питання, допомагають вивчити цей предмет юним дослідникам. Закріпити знання допоможе біологія практичні роботи 7 клас - складена за програмою і легка до розуміння.

 • Щоб мати досвід у розташуванні океанів та материків, існує зошит з географії 7 клас, який абсолютно поглинає увагу учнів. Мало отримати інформацію від викладача, мало прочитати її у підручнику, необхідно самостійно вміти відповідати на прості питання. Абсолютно необхідні практичні роботи географія 7 клас - без них буде важко зорієнтуватись у якості знань учнів для підготовки до контрольних.

 • Щоб діти не розгубились у темах про метали, робочий зошит з хімії 7 клас, допомагає відтворювати в пам'яті всю необхідну інформацію. Так, хімія досить складна наука, як вважає більшість, знадобиться в житті не всім. Та чи хтось не бажає щоб його дитина була обізнана в багатьох сферах. Крім того, дорослі добре розуміють, що те що планується і те що стається - різні речі. Можливо, саме цей школяр колись стане винахідником, або хімія йому просто знадобиться у професії.

 • Так само як хімія, алгебра буде корисна. До того ж, цей предмет буде обов'язково у вищих навчальних закладах. Тому, комплексний зошит алгебра 7 клас - обов'язковий до використання. Не гребуйте науками, шкільні роки, це саме той час, який відведений саме під навчання. Допоможе у цьому алгебра контрольні роботи 7 клас - ви точно будете знати рівень засвоєння тем.

Відгуки про товар
 1. сайт топчик
  13 трав. 2019, соломія
 2. Добрий день, рік видання збірника для 7 класу - 2017.

  Дякую. З Повагою, інтернет-магазин "Буклетка".
  4 квіт. 2018, Інтернет-магазин Bookletka
 3. За який рік збірник?
  На жодному збірнику не вказаний рік видання.
  4 квіт. 2018, Оля
 4. Неоднократно заказываю книжки для себя и дочки. Действует скидочная система с первого заказа. Очень нравится мне этот магазин, огромный ассортимент на многие книжки.
  23 січ. 2016, Sveta
 5. Отличный сайт, никогда не было проблем с оформлением и получением заказа, порой действительно выгодные покупки.
  22 січ. 2016, Valeria
 6. Очень удобная система обслуживания.
  21 січ. 2016, Kira

© 2012-2020 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України