Информация

This is just an info notification message.

Ошибка

This is just an error notification message.

Внимание

This is just a warning notification message.

Поздравляем

This is just a success notification message.

  • +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Зошити 7 клас

Позиції 1 з 24 з 88

на сторінці

Позиції 1 з 24 з 88

на сторінці
При замовленні на суму від 800 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
Ми хочемо об'єднати викладачів України. Ми готові допомагати в усьому. Ви будете завжди в курсі всіх нововведень в освіті, нові методики викладання, нові підручники, новини Міністерства освіти України ...
Вам будуть доступні ВЕЛИЧЕЗНІ ЗНИЖКИ та ПОДАРУНКИ.
Останні відгуки клієнтів
Solutions 3rd edition
Спасибо большое за вашу работу. Очень оперативно. Хороших вам и дальше продаж.
18 вер. 2018, Галина Читати далі
Solutions 3rd edition
Дякую менеджеру Анастасії за терпіння та швидкість, купив підручник Solutions 3 нове видання...
28 серп. 2018, Максим Читати далі
Релакс-раскраски Животные
Классная раскрасска! Купила для дочки, но сама иногда подрисовываю некоторые детали. Действительно...
10 трав. 2018, Ира Читати далі

Школярі, провчившись 6 років, вже мають багатий початковий досвід у різних областях науки і готові сприймати більш складні теми. Важливо бути уважними, бо їх чекатиме фізика 7 клас контрольні роботи, та інше. Підручники широко розкривають питання, а робочі зошити для 7 класу допомагають виконувати супроводжуючі завдання. Щоб отриманий досвід закріпити, існують сформовані за освітньою програмою практичні роботи. А спеціально розроблені контрольні роботи 7 клас, дозволяють повністю справедливо оцінити якість вивчених тем, та виявити слабкі місця у школярів. Щоб предмет геометрія, як і всі контрольні роботи 7 клас, були легкими - необхідно старанно працювати протягом року.

 Не варто засмучуватись, якщо якийсь предмет не вдається дуже добре, тому що розпач не допоможе вирішити існуючу проблему. Такі досить складні науки, як фізика, алгебра і хімія, викликають неприємні відчуття у окремих школярів. Здебільшого, це школярі, що неуважно слухали викладача попередні роки. Та і тут можна вирішити проблему старанністю.

 Не розуміючи зошит з фізики 7 клас Божинова, зверніться до підручників минулого року. Тільки засвоїв початкові знання, можна корисно витрачати час на подальшу освіту. Виправити оцінки - можливо, так само, як і одразу одержувати високі бали. Складніше, та все ж можливо!

 Про деякі зошити детальніше

 • Докладно про будову та розмноження рослин, розповідає біологія на сьомому році навчання. Тож купити робочий зошит з біології 7 клас котик необхідно, складений з тематичних запитань, завдань та практичних робіт. Цікаво і широко викладений матеріал, та точно і конкретно сформульовані питання, допомагають вивчити цей предмет юним дослідникам. Закріпити знання допоможе біологія практичні роботи 7 клас - складена за програмою і легка до розуміння.

 • Щоб мати досвід у розташуванні океанів та материків, існує зошит з географії 7 клас, який абсолютно поглинає увагу учнів. Мало отримати інформацію від викладача, мало прочитати її у підручнику, необхідно самостійно вміти відповідати на прості питання. Абсолютно необхідні практичні роботи географія 7 клас - без них буде важко зорієнтуватись у якості знань учнів для підготовки до контрольних.

 • Щоб діти не розгубились у темах про метали, робочий зошит з хімії 7 клас, допомагає відтворювати в пам'яті всю необхідну інформацію. Так, хімія досить складна наука, як вважає більшість, знадобиться в житті не всім. Та чи хтось не бажає щоб його дитина була обізнана в багатьох сферах. Крім того, дорослі добре розуміють, що те що планується і те що стається - різні речі. Можливо, саме цей школяр колись стане винахідником, або хімія йому просто знадобиться у професії.

 • Так само як хімія, алгебра буде корисна. До того ж, цей предмет буде обов'язково у вищих навчальних закладах. Тому, комплексний зошит алгебра 7 клас - обов'язковий до використання. Не гребуйте науками, шкільні роки, це саме той час, який відведений саме під навчання. Допоможе у цьому алгебра контрольні роботи 7 клас - ви точно будете знати рівень засвоєння тем.

© 2012-2018 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України