• +38 (068) 891-54-74
 • +38 (050) 014-79-99
 • +38 (096) 954-05-60

Зошити 6 клас

Позиції 1 з 12 з 135

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 135

на сторінці
При замовленні на суму від 2000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Якщо бажаєте зошити 6 клас купити, ласкаво просимо до нашого інтернет-магазину Буклетка, де ви зможете знайти все необхідне для комфортного навчання. Всі видання затверджені Міністерством освіти і науки України та відповідають сучасним освітнім вимогам. На сайті bookletka.com викладачі та дбайливі батьки зможуть знайти найнеобхідніші для своїх дітей посібники, що стануть їм вірними помічниками протягом усього навчального року, дозволять достойно опанувати всіма необхідними навчальними матеріалами і підготуватися до переходу у наступний клас.

Загалом на нашому сайті представлені публікації провідних українських видавництв:

       ● Ранок;

       ● Освіта;

       ● Генеза;

       ● Підручники і посібники;

       ● Грамота;

       ● Лібра-терра;

       ● Літера та ін..

Придбати робочі зошити 6 клас у нас пропонуємо за такими предметами:

       ● Математика;

       ● Українська мова та література;

       ● Інформатика;

       ● Англійська та інші мови; 

       ● Біологія;

       ● Географія;

       ● Світова література;

       ● Всесвітня історія та історія України;

       ● Основи здоров’я;

       ● Російська мова;

       ● Трудове навчання;

       ● Логіка.

Зробити процес вивчення української мови цікавим та доступним допоможе друкований зошит 6 клас з української мови видавництва «Богдан». Тут Ви знайдете різноманітні завдання, кросворди, філологічні цікавинки та багато іншого.

По географії зошити для 6 класу необхідно придбати тим, хто бажає практично освоїти цей предмет. В посібнику містяться усі необхідні контурні карти, а також автори надали можливість для підготовки до практичних занять в режимі онлайн.

Купити робочі зошити 6 клас з фінансової грамотності (вид. «Мандрівець»)радимо вчителям не тільки з метою організації навчальної діяльності, а й з метою налагодження ефективної взаємодії «учитель-учень». Завдяки наявності проектних завдань і ситуаційних вправ, в учнів формуються навички організації економічного добробуту.

До навчально-методичного комплекту з української літератури автора Коваленко належить друкований зошит, який містить систему завдань різного рівня складності. Діалогу «читач-художній твір» сприяють творчі завдання.

Зошит-конспект з інформатики Коршунової для шостого класу можуть використовувати як учні, так і вчителі у якості планів-конспектів.

Тож, якщо ви бажаєте зошити 6 клас купити, завітайте в наш інтернет-магазин. Кваліфіковані менеджери допоможуть вам із вибором підходящої літератури, а гнучка система знижок порадує Вас приємними цінами. Доставка Новою та Укрпоштою здійснюється як у великі міста – Київ, Дніпро, Харків, Миколаїв, Львів, Запоріжжя, Тернопіль, Луцьк -, так і у невеличкі села.

Відгуки про товар
 1. Книга пришла на второй день после заказа ,спасибо за оперативность.
  14 бер. 2020, Анатолий
 2. Эту книгу мне предложили на замену, как альтернативу, поскольку той книги, что я заказала, в наличии не было. Своим заказом осталась довольна. В книге есть все необходимое. Спасибо!
  16 квіт. 2018, Виктория
 3. Богатый ассортимент. Как и у всех интернет-магазинов - нельзя увидеть покупку вживую, чтобы уж точно определиться, стоит брать или не нужно рисковать... Но на то он и интернет-магазин. Больше минусов не вижу
  21 січ. 2016, Валера
 4. Богатый ассортимент и вполне приемлемые цены. Удобная система покупки, а также расположение. Хорошие скидки.
  21 січ. 2016, Regina
 5. Услугами данного магазина пользуюсь уже давно. Работой персонала, вниманием, заботой всегда довольна. Цены почти всегда ниже чем у других. Видно, что магазин развивается и улучшается. Недавно заказывала тетради по географии на класс. Оставляла заказ через сайт быстро перезвонили, провели консультацию и оформили заказ.
  14 черв. 2015, Дудниченко А.
 6. Покупаю частенько книги и тетради в этом магазине. В качестве вопросов не возникает, чего не скажешь о других книжных интернет-магазинах
  14 черв. 2015, Dima

© 2012-2023 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України