• +38 (068) 891-54-74
 • +38 (050) 014-79-99
 • +38 (096) 954-05-60

Зошити 6 клас

Позиції 1 з 12 з 103

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 103

на сторінці
При замовленні на суму від 2000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Навчання буде простим для тих, хто не шкодує часу і сил, розуміє важливість отримання освіти, знає як її використає у подальшому. Багато успішних людей не мали високих оцінок у школі, та кажучи що це не важливо - вони виправдовують дарма витрачені роки. Кожен кмітливий, маючи за плечима скарбницю знань, досяг би ще більших висот. Щороку, варто збагачувати свою скарбничку, зошит з географії 6 клас, так само як і з усіх інших предметів має велике значення. Щоб практичні роботи біологія 6 клас, історія, були цікаві - не пропускайте жодної теми. Щоб географія 6 клас практичні роботи, інформатика, здавались легкими - слухайте викладача уважно. Допоможе тільки бажання самого учня, добре написати підсумкові контрольні роботи 6 клас - математика, хімія, фізика. Робочі зошити для 6 класу купити в розділі легко та при необхідності отримати поради консультанта.

 Вам допоможуть:

 •  Література по цьому предмету, навчить розуміти землю, її склад та сутність. А коли географія 6 клас, контрольні роботи, та запитання поставить до вас, ви зможете відповісти що таке земля, біосфера, гідросфера, літосфера та атмосфера. Учень знатимете роль географічної оболонки планети у житті людей на різних континентах.

 • Цікавий склали зошит з біології 6 клас Яременко, Задорожний - зрозумілі питання доповнюють докладні описи підручника. Підготуватись як слід, та добре скласти біологія 6 клас контрольні роботи, необхідно старанно читати теорію. Розкриє цей рік основні таємниці життя у всіх його проявах. Рослини, гриби і навіть бактерії, стануть ближчими завдяки роботі з мікроскопом. Світ відкриється школяру по-іншому. Лише розглянувши деталі, можливо осягнути насправді великі речі.

 •  Не менш корисна інформатика, 6 клас робочий зошит морзе, Рівкінд склали з урахуванням багатьох цінних дрібниць. Алгоритми, операційні системи та комп'ютерні мережі - необхідні до вивчання. Щоб інформатика 6 клас контрольні роботи були легкі, варто сконцентруватись з самого початку року. Тому що досить важко наздоганяти складний матеріал.

 •  Лише визнаючи помилки минулого, можливо створити ідеальний світ. Зрозуміти зошит з історії 6 клас, можна тільки після вивчання теорії. Легка для цікавих історія 6 клас, контрольні роботи теж не складні відповідальним учням. Багато дізнаються всі дітлахи по давні часи: Греція, Рим, скифи й слов'яни, війни та мир, Азійські держави. Не гребуйте знаннями про колишнє, воно нас навчає жити, допомагає світ розуміти, пізнати людські хиби які повторюються віками. Вчіться на чужих помилках.

 •  Допоможе математика 6 клас робочий зошит, Істер який склав, збагнути багато важливого у цій науці. Ви зможете вжити на практиці викладену у книзі інформацію, наочно переконатись у раціональності багатьох чисел, вивчите відношення та пропорції, знатимете звичайні дроби, подільність натуральних чисел.

 Любі учні, ви - покоління майбутнього. Як кожне покоління, ви - своє майбутнє. Навчайтеся - наші книжки радо допоможуть усім чомучкам. Усі видання за освітньою програмою можна знайти на нашому сайті, та придбати за помірною ціною.

Відгуки про товар
 1. Книга пришла на второй день после заказа ,спасибо за оперативность.
  14 бер. 2020, Анатолий
 2. Богатый ассортимент. Как и у всех интернет-магазинов - нельзя увидеть покупку вживую, чтобы уж точно определиться, стоит брать или не нужно рисковать... Но на то он и интернет-магазин. Больше минусов не вижу
  21 січ. 2016, Валера
 3. Богатый ассортимент и вполне приемлемые цены. Удобная система покупки, а также расположение. Хорошие скидки.
  21 січ. 2016, Regina
 4. Дуже задоволена цим сайтом, оперативно і якісно виконують свою роботу. Всім рекомендую...
  19 січ. 2016, Дарина
 5. Очень понравилась работа сотрудников этого сайта. Хотела оплатить по карточке, но никак не получалось. Мне все объяснили, помогли решить проблему. Книги получила быстро. Очень довольна.
  17 черв. 2015, Маргарита
 6. Заказывала в интернет-магазине bookletka тетради для всего класса. Так сложилось, что времени для покупки было катастрофически мало, поэтому я и не надеялась, что нужный мне товар будет в наличии. Но, к моему удивлению, мне перезвонили буквально через пол часа после того, как я оставила заявку и сообщили, что товар есть в наличии и его смогут привезти на следующий день! Я очень довольна! Всё оперативно и без задержек. Спасибо вам за слаженную работу!
  16 черв. 2015, Ирина Ольховская

© 2012-2020 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України