Информация

This is just an info notification message.

Ошибка

This is just an error notification message.

Внимание

This is just a warning notification message.

Поздравляем

This is just a success notification message.

  • +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Зошити 6 клас

Позиції 1 з 24 з 89

на сторінці

Позиції 1 з 24 з 89

на сторінці
При замовленні на суму від 800 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники
Викладачам та Батьківським комітетам
У Вас замовлення на клас або групу?
Ми пропонуємо Вам оптові знижки до -30%

* Безкоштовна доставка від 800 грн
* Ліцензійна продукція
* Додаткові знижки на методичну літературу
Телефони для оптових замовлень:
068-89-15-474, 050-014-79-99
Останні відгуки клієнтів
Мерзляк Математика 5 клас Робочий зошит "Гімназія"
никак не доберусь до того чтобы оставить положительный отзыв, вообщем, заказывали на класс тетради...
15 квіт. 2019, Ольга Читати далі
English File Fourth Edition
English File 4 издание просто бомба!!!!
7 квіт. 2019, Юлия Читати далі
Заболотний 8 клас Зошит для контрольних робіт (для рос. шкіл)
нажаль не існують відповіді взагалі ні до яких зошитів.
27 бер. 2019, Анна Читати далі

Навчання буде простим для тих, хто не шкодує часу і сил, розуміє важливість отримання освіти, знає як її використає у подальшому. Багато успішних людей не мали високих оцінок у школі, та кажучи що це не важливо - вони виправдовують дарма витрачені роки. Кожен кмітливий, маючи за плечима скарбницю знань, досяг би ще більших висот. Щороку, варто збагачувати свою скарбничку, зошит з географії 6 клас, так само як і з усіх інших предметів має велике значення. Щоб практичні роботи біологія 6 клас, історія, були цікаві - не пропускайте жодної теми. Щоб географія 6 клас практичні роботи, інформатика, здавались легкими - слухайте викладача уважно. Допоможе тільки бажання самого учня, добре написати підсумкові контрольні роботи 6 клас - математика, хімія, фізика. Робочі зошити для 6 класу купити в розділі легко та при необхідності отримати поради консультанта.

 Вам допоможуть:

 •  Література по цьому предмету, навчить розуміти землю, її склад та сутність. А коли географія 6 клас, контрольні роботи, та запитання поставить до вас, ви зможете відповісти що таке земля, біосфера, гідросфера, літосфера та атмосфера. Учень знатимете роль географічної оболонки планети у житті людей на різних континентах.

 • Цікавий склали зошит з біології 6 клас Яременко, Задорожний - зрозумілі питання доповнюють докладні описи підручника. Підготуватись як слід, та добре скласти біологія 6 клас контрольні роботи, необхідно старанно читати теорію. Розкриє цей рік основні таємниці життя у всіх його проявах. Рослини, гриби і навіть бактерії, стануть ближчими завдяки роботі з мікроскопом. Світ відкриється школяру по-іншому. Лише розглянувши деталі, можливо осягнути насправді великі речі.

 •  Не менш корисна інформатика, 6 клас робочий зошит морзе, Рівкінд склали з урахуванням багатьох цінних дрібниць. Алгоритми, операційні системи та комп'ютерні мережі - необхідні до вивчання. Щоб інформатика 6 клас контрольні роботи були легкі, варто сконцентруватись з самого початку року. Тому що досить важко наздоганяти складний матеріал.

 •  Лише визнаючи помилки минулого, можливо створити ідеальний світ. Зрозуміти зошит з історії 6 клас, можна тільки після вивчання теорії. Легка для цікавих історія 6 клас, контрольні роботи теж не складні відповідальним учням. Багато дізнаються всі дітлахи по давні часи: Греція, Рим, скифи й слов'яни, війни та мир, Азійські держави. Не гребуйте знаннями про колишнє, воно нас навчає жити, допомагає світ розуміти, пізнати людські хиби які повторюються віками. Вчіться на чужих помилках.

 •  Допоможе математика 6 клас робочий зошит, Істер який склав, збагнути багато важливого у цій науці. Ви зможете вжити на практиці викладену у книзі інформацію, наочно переконатись у раціональності багатьох чисел, вивчите відношення та пропорції, знатимете звичайні дроби, подільність натуральних чисел.

 Любі учні, ви - покоління майбутнього. Як кожне покоління, ви - своє майбутнє. Навчайтеся - наші книжки радо допоможуть усім чомучкам. Усі видання за освітньою програмою можна знайти на нашому сайті, та придбати за помірною ціною.

© 2012-2018 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України