• +38 (068) 891-54-74
 • +38 (050) 014-79-99
 • +38 (096) 954-05-60

Зошити 5 клас

Позиції 1 з 12 з 94

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 94

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Довгий шлях навчання потроху наближається до середини, хоча п'ятий клас ще не є межею, та відповідність має бути відчутною. Отримання атестату середньої освіти, річ поважна. Оцінки, які отримують школярі протягом всіх років, будуть формувати загальний бал. Тож саме час, черговий раз нагадати молоді про важливість уважного навчання та зосередженості на результаті. Допомагають у досягненні мети розумні підручники та зошити:

 • Досить цікаве природознавство, 5 клас робочий зошит, розкриває повністю і в деталях. Не залишаючи питань, не додаючи проблем батькам та вчителю з предмету. Користуючись цим зошитом, якщо дитина уважна, поганий бал отримати неможливо. Тож усе що потрібно від школяра - зосередженість. Дуже зручним є зошит - природознавство 5 клас контрольні роботи, що повністю співпрацює з іншими теоретичними матеріалами. Доповнює цю ланку знань - природознавство 5 клас практичні роботи, які необхідні для наочного розкриття тем. Краще один раз побачити, ніж сто раз почути чи прочитати - саме це й пропонують практичні роботи. Тому легко вибрати та купити зошит з природознавства 5 клас для якісної роботи з предметом.

 • Вивчання Інформаційних технологій сьогодні має велике значення. У зв'язку з цим, робочий зошит інформатика 5 клас Морзе, Рівкінд, намагається як найглибше зануритись у науку та зрозуміло розкрити теми занять. Не менш важливими є практичні роботи, 5 клас інформатика не усім дається легко.Практичні роботи дають можливість побачити, як відбуваються ті чи інші процеси. Навчання інформатики, взагалі неможливе без наочних вправ. Перевірити знання, допоможуть контрольні роботи інформатика 5 клас, що мають абсолютно точні питання до пройдених тем.

 • Як і попередні предмети, математика робочий зошит 5 клас, Істер склав дуже розумно. Діти в п'ятому класі вже досить дорослі, та чи не потребують зацікавленості? Зацікавленості потребують люди в любому віці. Навіть дорослі легше сприймають матеріал, якщо той викладений у інтригуючому контексті. Саме це пропонує сучасна програма на всіх етапах навчання. Тому і математика контрольні роботи 5 клас, Істер які склав теж - виконуються легко та без зусиль. Якщо дитина була уважною на уроках та старанно виконувала домашні завдання.

 Список зошитів з успіхом доповнює наш каталог навчальних матеріалів. Усі мають схоже наповнення за духом - вони цікаві, продумані та відповідають віку школярів. Придбати навчальну літературу можливо для усього класу одночасно, чи персонально для кожного школяра.

 Не маєте інформації про обов'язкові до вивчення підручники? Звертайтесь за консультацією, ми радо допоможемо зібрати повний комплект -нічого зайвого не запропонуємо, і нічого не пропустимо.

Відгуки про товар
 1. Уже давно заказываю литературу на этом сайте! Очень удобная система скидок!
  1 квіт. 2018, Кириченко Юлия
 2. Збірник дуже зручно складений за темами,завдяки йому покращили оцінки у школі.Прийшов швидко,дуже дякую.
  6 квіт. 2017, Аліна
 3. Збірник дуже зручно складений за темами та завданнями,завдяки йому покращили оцінки у школі,прийшов швидко,дуже дякую.
  6 квіт. 2017, Аліна
 4. мені подоба
  29 лист. 2016, маша
 5. Магазин-замечательный! Посоветовали на форуме этот магазин, теперь мы их постоянные клиенты. Заказываю школьную литературу, в основном, для ребенка. Все очень нам нравится!
  22 січ. 2016, Руслана
 6. Зошит такий,що поставить у ступор навіть дорослих. Складається враження, що створювали його люди які ПК навіть не бачили. Багато лишнього. Зовсім не розумію яким боком він відноситься до інформатики...
  1 груд. 2015, sanelo79

© 2012-2020 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України