• +38 (068) 891-54-74
 • +38 (050) 014-79-99
 • +38 (096) 954-05-60

Зошити 5 клас

Позиції 1 з 12 з 230

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 230

на сторінці
При замовленні на суму від 2000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

В п`ятому класі школярі проходять процес адаптації до нових умов навчання в школі: невідомі предмети, ускладнення матеріалу, нові вчителі, кожен зі своїми вимогами. Часто діти губляться в цьому вирі і рівень успішності значно падає. Не загубитися у незвичних обставинах допоможуть робочі зошити для 5 класу. Вони містять різнорівневі вправи і завдання, короткі пояснення, тематичні перевірні роботи. Цікаві завдання, які доповнюють підручник, роблять процес вивчення необхідного матеріалу доступним та цікавим.

На цьому етапі важливо контролювати письмові роботи учнів. Вчителю не завжди вистачає на це часу. В нагоді з будь-якого предмета стане друкований зошит 5 клас, за допомогою якого  можна проводити поточні та тематичні контролі, перевірки предметних компетентностей.

З розвитком новітніх технологій навчальні видання містять QR-коди, які відкривають доступ до навчальних відео і додаткових тестових вправ. Це стимулює навчальні інтереси школярів та мотивує до осягнення нових вершин знань.

У використанні друкованих робочих зошитів можна визначити такі переваги: 

       ● Стислість;

       ● Наочність;

       ● Практична спрямованість;

       ● Наявність диференційованих завдань;

       ● Зручність у використанні;

       ● Розвиток самостійності та самоконтролю.

Психологічні особливості п’ятикласників диктують певну подачу нового матеріалу. Найефективнішим буде метод проблемного викладу, який часто використовується у друкованих виданнях. Розв’язуючи якусь проблему, учень здобуває нові знання і виробляє власні уміння та навички.

В нашому інтернет-магазині Буклетка ви можете робочий зошит 5 клас купити з таких предметів:

       ★ Математика;

       ★ Українська мова;

       ★ Українська література;

       ★ Зарубіжна література;

       ★ Природознавство;

       ★ Іноземні мови;

       ★ Російська мова;

       ★ Вступ до історії;

       ★ Інформатика;

       ★ Логіка;

       ★ Основи здоров’я;

       ★ Музичне мистецтво.

Зошити для 5 класу з математики різних авторів полягають у різнорівневій системі завдань, виконуючи які, дитина вчиться застосовувати отримані знання на практиці. Тексти задач є зрозумілими для школярів та засновані на їх життєвому досвіді.

З англійської мови зошит 5 клас купити необхідно тим, хто має труднощі із основними видами мовленнєвої діяльності: аудіювання, говоріння, читання або письмо. Завдання диференціюються на самостійне виконання або у класі з учителем.

Закріпити правописні уміння і навички допоможе зошит-тренажер з української мови. В ньому передбачається як самостійна робота, так і під керівництвом батьків.

В нашому інтернет-магазині Буклетка ви зможете купити робочі зошити 5 клас за вигідними цінами та зручною доставкою в Київ, Дніпро, Харків, Львів, Тернопіль, Чернігів, Запоріжжя, Одесу та інші міста України.

 

 

Відгуки про товар
 1. Уже давно заказываю литературу на этом сайте! Очень удобная система скидок!
  1 квіт. 2018, Кириченко Юлия
 2. Збірник дуже зручно складений за темами,завдяки йому покращили оцінки у школі.Прийшов швидко,дуже дякую.
  6 квіт. 2017, Аліна
 3. Збірник дуже зручно складений за темами та завданнями,завдяки йому покращили оцінки у школі,прийшов швидко,дуже дякую.
  6 квіт. 2017, Аліна
 4. мені подоба
  29 лист. 2016, маша
 5. Пасибо огромное сайт очень хороший і товар в ценості і сохраності
  25 лист. 2016, Мария Шевчук
 6. Зошит такий,що поставить у ступор навіть дорослих. Складається враження, що створювали його люди які ПК навіть не бачили. Багато лишнього. Зовсім не розумію яким боком він відноситься до інформатики...
  1 груд. 2015, sanelo79

© 2012-2023 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України