Информация

This is just an info notification message.

Ошибка

This is just an error notification message.

Внимание

This is just a warning notification message.

Поздравляем

This is just a success notification message.

  • +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Українська мова Зошити 3 клас

Позиції 1 з 24 з 37

на сторінці

Позиції 1 з 24 з 37

на сторінці
При замовленні на суму від 800 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
Останні відгуки клієнтів
Das Neue Deutschmobil 1. Зошит для тестів.
хоороший курс.
30 січ. 2019, Анна Читати далі
New Round-Up
Я тоже перешла с мерфи на раун апы...
30 січ. 2019, Юлия Читати далі
Family and Friends
все никак не напишу слова благодарности... я здесь уже постоянный покупатель, у меня есть своя...
30 січ. 2019, Юлия Читати далі

Мова – найважливіший засіб спілкування між людьми. Дуже важливо спілкуватись між собою, висловлювати свої думки та почуття через мову, адже вона така багатогранна, і в цьому допоможе робочий зошит з української 3 клас. Та для того, щоб впевнено йти по шляху пізнання – необхідно вчитися писати, мислити, розмовляти на своїй державній мові. Кожному маленькому школяру, як тільки він перейде в 3 клас, необхідно купити вашуленко зошит 3 клас. В зошиті містяться практичні завдання для підкріплення отриманих знань та додаткові вправи для самостійного опрацювання.

Магазин bookletka.com пропонує ряд посібників за оновленою програмою, які допоможуть третьокласникам легко оволодіти навичкам грамотного письма та мовлення. Адже, жодні знання без практичного застосування не мають сенсу. Популярністю серед учнів користується і зошит з розвитку мовлення 3 клас, у якому міститься велика кількість текстів для читання і тренувальних вправ до них. Кожний зошит є логічним продовженням змісту підручника, доповнює та поглиблює його. Твори сучасної української літератури розвивають мовлення за тематичним спрямуванням, та вирощують в дітях добро, людяність та працелюбність.

Вашуленко у світі рідного слова 3 клас призначений для формування у третьокласників мовних знань та вміння застосовувати набуті знання на практиці. Не менш важливо, що всі зошити, представлені на інтернет-поличці, схвалені МОН України для використання у загальноосвітніх навчальних закладах.

© 2012-2018 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України