• +38 (068) 891-54-74
 • +38 (050) 014-79-99
 • +38 (096) 954-05-60

Зошити 3 клас НУШ

Позиції 1 з 12 з 158

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 158

на сторінці
При замовленні на суму від 2000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Зошити 3 клас, нова українська школа – це посібники які сприяють позакласному навчанню, в них містяться практичні завдання і вправи, які закріплюють здобуті на уроці знання. Посібники створені із врахуванням усіх методичних норм та побажань Міністерства освіти і науки України. Вони покликані втілити в життя реформу в освітній галузі, започатковану ще в 2018 році, згідно якої створено дві освітні програми, які вже доказали свою ефективність.

Кожна навчальна програма отримала персональні навчально-методичні комплекти. Наприклад, комплект 3-го класу з будь-якої дисципліни, містить в собі підручник,друковані робочі зошити для 3 класу і методичну літературу для вчителів. Робочий зошит вкрай необхідний, адже являє собою зручний допоміжний посібник не тільки для учня, але й для вчителя. Він здатний не тільки перевірити якість знання і виявити в ньомупрогалини, але й залучити школяра до навчального процесу.

Заохотити дитину до навчання вкрай важко, перш за все її треба зацікавити, а не примушувати і з цим завданням чудово справляються робочі зошити для 3 класу за оновленою програмою НУШ. Окрім цього, вони дозволяють розширити здобуті знання й навички та навчитися ефективно застосовувати їх на практиці. Купуючи сучасну навчальну літературу, зверніть увагу, чи є на ній позначка «нова програма», вона є доказом того, що матеріал відповідає останнім методичним вимогам і нормам.

Купити робочі зошити 3 клас можна також для дітей, які навчаються в спеціалізованих школах. Наприклад, є школи з ухилом до вивчення іноземних мов, якщо це англійська мова, тоді рекомендуємо придбати зошити засновані на програмах таких авторів як: О.Карпюк,А.Несвіт та Л. Пащенко. Усі вони створені таким чином, щоб зацікавити дитину до виконання вправ та завдань. Цікава інформація, красиве оформлення та барвисті малюнки привертають увагу дітей, а матеріал поданий в ігровій формі заохочує учня до дій. Тепер навчатися стало краще, адже у сучасного навчання немає примусу і нудьги!

В книжному інтернет-магазиніБуклетка можна придбати будь-які робочі зошити, в наявності є усі предмети. Викупляючи велику кількість примірників Ви гарантовано отримаєте оптові знижки від магазину. Також усі покупці можуть розраховувати на доступні ціни і дієві поради від наших менеджерів. Замовляйте літературу онлайн, щоб зібрати своїх дітей до школи в 2-й клас, забезпечивши їх всім необхідним навіть не виходячи з дому. 

Відгуки про товар
 1. Завжди замовляю навчальну літературу в цьому інтернет-магазині. Цілком задоволена якістю товару та обслуговуванням. Дякую!
  10 лип. 2015, Дарина
 2. Заказывала на этом сайте тетради для третьего класса. Не все сразу было в наличии, но через неделю со мной опять связались и отправили весь мой заказ
  25 черв. 2015, Катя Терехова
 3. Заказывала 2 раза в этом магазине. В целом, все понравилось, только во второй раз задержали доставку заказа на 1 день...
  14 черв. 2015, Павленко Ольга
 4. Вперше замовляла літературу через інтернет. Так вийшло, що замовлення робила на вашому сайті. Були деякі сумніви, але дівчина-оператор зв'язалася зі мною майже одразу після того, як я залишила замовлення, та детально пояснила, як робити оплату та отримувати посилку на пошті. Своє замовлення я отримала вчасно, залишилась задоволена роботою магазину... Дякую!
  10 черв. 2015, Galina N.
 5. Придбала у вас весь навчально-методичний комплект. Дуже задоволена! Цікаві завдання та методика. Дякую!
  7 черв. 2015, Polina Zvenkova
 6. Приятно удивили цены в вашем интернет-магазине. Когда я заказывала у вас тетради в большом количестве, мне сделали скидку. Спасибо за работу!
  7 черв. 2015, Марина Мельниченко

© 2012-2020 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України