• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Математика Зошити 2 клас

Позиції 1 з 12 з 81

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 81

на сторінці
При замовленні на суму від 2000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Основа основ з вивчення предмету - робочий зошит математика 2 клас, розкриває досить складний предмет у цікавому контексті із завданнями різної складності. Вирішуючи задачі, діти одночасно виконують приклади з розмальовками, та іншими розважаючими хитрощами. Позаду 1-й клас, і другокласників чекає тернистий шлях до математичних знань. Допомагати їм у цьому буде математика 2 клас навчальний зошит, з великою кількістю прикладів та задач. Матеріал у посібниках викладено у доступній та зрозумілій формі, а завдання адаптовано до змісту підручників з математики та вікових особливостей школярів.

Учні зацікавляться математика оляницька зошит 2 клас, у якому завдання частково подані у графічному вигляді, що допомагає створити комфортні умови для навчання. Ефективним у вивченні предмету також є зошит з математики 2 клас богданович. Він допомагає учневі осягнути та запам’ятати весь теоретичний матеріал, який подано у підручнику. В ньому дуже докладно викладені питання, які повністю доповнюють теми і завдання у підручнику. Учні також оцінять математика 2 клас зошит скворцова, у якому завдання подані у трьох частинах, кожна частина розподілена з темами підручника і насичена великою кількістю вправ та додаткових самостійних робіт. Після кожного розділу – завдання різної складності для опрацювання вправ вдома.

Таке велике різноманіття навчальних зошитів зумовлено великим попитом, адже значно зручніше працювати вже з готовим матеріалом в посібниках, тож краще купувати зошити на клас в bookletka.com за оптовими цінами.

Відгуки про товар
  1. Сами тетради красивые и яркие. Но подход к обучению ужасный. Вообще руки бы этой Бевз вырвать. Что учебник составлен, что тетради, просто ужасно. Правил нет. Повторения материала тоже. Ото такое...
    9 трав. 2020, Тамара
  2. Очень интересная серия тренажеров! У нас с детьми занятия проходят на ура)
    13 черв. 2015, Юлия

© 2012-2020 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України