• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Літературне читання Зошити 2 клас

Позиції 1 з 12 з 24

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 24

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

  Книги дуже корисні для всіх, читання художніх творів збагачує душу й поглиблює мислення. Вони несуть в собі багато цікавої інформації. Літературне читання 2 клас є початковим курсом у цілісній неперервній системі шкільної освіти. В основу курсу покладена мета – ознайомити учнів з дитячою літературою як мистецтвом слова. У процесі вивчення у дітей формуються основні компетентності: інформаційна, загальнокультурна, комунікативна та уміння вчитися.

  Робочий зошит 2 клас літературне читання купити, можна для кращого засвоєння запропонованого матеріалу. Він містить різноманітні завдання  для вдосконалення навичок читання, збагачення словникового запасу та розвитку мовлення. Опрацьовуючи тексти, учень зможе висловити власну думку в усній та писемній формі. Зошит літературне читання 2 клас Савченко насичений  вправами для перевірки знань школяра та словником. Ефективним у вивченні предмету також є зошит літературне читання 2 клас Науменко. Теми і завдання підручника повністю доповнюють представлені питання в кінці кожної теми.

  Різноманіття навчальних друкованих зошитів мають великий попит серед вчителів, адже набагато зручніше працювати вже з готовим матеріалом. Вигідно купувати робочі зошити на клас за оптовими цінами та гарними знижками в bookletka.com

Відгуки про товар
  1. Делала заказ на этом сайте. Позже мне необходимо было заменить некоторые книги на другие. Сомневалась, можно ли изменить заказ пока он еще не выслан. Позвонила по указанному номеру и оператор быстро помог мне сориентироваться и подобрать то, что мне было нужно.
    14 черв. 2015, Даша Шевченко

© 2012-2020 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України