• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Літературне читання Зошити 2 клас

Позиції 1 з 12 з 30

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 30

на сторінці
При замовленні на суму від 2000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Літературне читання 2 клас Зошити

Вивчення літературного читання за програмою Нова українська школа 📚 відбувається у нерозривному зв’язку із оволодінням мовою. Робочий зошит з читання 2 клас купити 📓 радимо, оскільки з ним ви отримаєте відчутні переваги у навчанні:

★ поповнення словникового запасу за рахунок різноманітних завдань;

★ формування мовленнєвих умінь, навичок;

★  вправи до текстів розширюють читацький кругозір;

★ узагальнення і систематизація знань після кожного розділу.

Серед великої кількості посібників часом буває складно обрати необхідний. Тому пропонуємо невеликий огляд 📝 найпопулярніших. Зошит літературне читання 2 клас у нас зможете придбати таких провідних видавництв 👇:

♦ Генеза ♦ Ранок ♦ Грамота ♦ Богдан ♦ ПіП ♦ Освіта ♦ Літера

Читання 2 клас Савченко робочий зошит ✍ неодмінно зацікавить вас з перших сторінок. Яскравий і різнобарвний, він привертає увагу різноманітністю завдань. За ним учні будуть:

■ фантазувати;

■ ділитися своїми враженнями;

■ змінювати, доповнювати тексти;

■ давати текстами власні заголовки;

■ малювати ілюстрації

■ працювати в «медіавіконцях».

Така кількість творчих вправ допоможе кращому розумінню прочитаних творів, навчить гарно висловлювати власну думку.

📕 Н. Богданець-Білоскаленко у посібнику до свого підручника пропонує цікаві усні й письмові завдання. Одні спрямовані на встановлення послідовності подій в прочитаному творі, інші – на вміння швидко орієнтуватися у тексті, відшукуючи важливі деталі. Свою творчість і фантазію автор пропонує виявити при написанні міні-творів, листів до персонажів, роботі за малюнками. Кросворди, ребуси, загадки мотивують школярів до роботи на уроці.

📗 Робочий зошит з читання 2 клас Вашуленко не має строкатих зображень, проте зацікавлює арсеналом нових креативних підходів до опрацювання поданих в підручнику текстів. Він спрямований на формування вдумливого читача за рахунок роботи із різними джерелами інформації, створення власних медіапроектів.

Рубрики 💡«Поміркуйте разом», 💡«Попрацюйте в парі, в групі» розраховані на колективну співпрацю, яка в свою чергу виховує терплячість, повагу до думки інших. Розділ 💡«Що я знаю? Що я вмію?»  запропонована з метою систематизації опрацьованого матеріалу, розвитку умінь висловлюватися.

Посібник 📘 Н. Будна навчить учнів працювати зі словом, сприятиме формуванню творчого мислення.

Якщо у вас з’явилася потреба зошит з читання 2 клас купити 💰 раді вітати вас на сайті bookletka.com. Обираючи нас, ви отримуєте значні знижки та швидку доставку 🚛 в Львів, Тернопіль, Харків, Одесу, Київ, Дніпро, Чернігів й інші населені пункти України.

Відгуки про товар
  1. Делала заказ на этом сайте. Позже мне необходимо было заменить некоторые книги на другие. Сомневалась, можно ли изменить заказ пока он еще не выслан. Позвонила по указанному номеру и оператор быстро помог мне сориентироваться и подобрать то, что мне было нужно.
    14 черв. 2015, Даша Шевченко

© 2012-2020 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України