• +38 (068) 891-54-74
 • +38 (050) 014-79-99
 • +38 (096) 954-05-60

Зошити 2 клас НУШ

Позиції 1 з 12 з 341

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 341

на сторінці
При замовленні на суму від 2000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Підготувати все для походу дитини в школу задача не з простих, приходиться купляти різноманітне шкільне приладдя та навчальну літературу. Наприклад, якщо дитина перейшла в другий клас, тоді слід обов’язково купити робочі зошити 2 клас в інтернет-магазині Буклетка. Вони повністю відповідають новим вимогам навчання, створені відповідно методичних норм та допущені Міністерством освіти і науки України до навчального процесу. В нашому магазині можна купити усю шкільну літературу онлайн, навіть не виходячи з дому і при цьому, по доступній ціні!

Зошити 2 клас, нова українська школа – це посібники створені задля реалізації реформи в освітній галузі, яка була започаткована в 2018 році. Вони виконують непросте завдання з максимальною ефективністю, заохочують дітей до навчання, розвивають в них прагнення до отримання нової інформації. Завдяки йому, домашні завдання перетворюються з банального обов’язку в цікаву й захоплюючу подорож сторінками знань. Різноманітні посібники охоплюють усі досліджувані протягом навчального рокупредмети, дозволяючи систематизувати та закріпити отримані знання.

Робочі зошити для 2 класу за оновленою програмою НУШ використовують нові підходи до викладення тем. Вони розраховані на дітей, а тому рясніють яскравими барвами і красивими малюнками, які викликають у них допитливість, а щоб даний ефект не розвіявся, тут міститься багато актуальних і цікавих практичних завдань, які подаються у вигляді ігор. Все це розвиває дитячу уяву, образне мислення,моторику й соціальну активність. Як бачите, наука може бути веселою не залишаючи місця для нудьги.

Друковані робочі зошити для 2 класу переповнені мотиваційною складовою, тим самим посилюючи інтерес дитини до школи. Завдяки йому, діти навчаться самостійній оцінці та самоконтролю. Завдання, тести і опис досягнень допомагають школярам, їхнім батькам та вчителям перевірити успішність, виявити в якій частині навчання є прогалини та зрозуміти як їх заповнити. Зошити чітко спеціалізовані на певному предметі, містять додаткову корисну інформацію з даної дисципліни і приділяють максимальну увагу кожній темі. 

Якщо бажаєте придбати багато примирників, тоді можемо запропонувати оптові знижки на увесь асортимент печатної продукції. Окрім цього, в інтернет-магазині Буклетка працює лояльна цінова політика, тут можна «закупитися» по-максимуму усією необхідною літературою.

Відгуки про товар
 1. Професіоналізм кампанії вищого рівня! Попередній мій допис прийняли до уваги та оперативно запропонували надіслати прописи! Клієнта ця кампанія цінує не залежно від суми замовлення! ДЯКУЮ
  6 серп. 2020, Олена
 2. Дякую магазину за високу якість обслуговування та за маленький приємний подарунок до замовлення - зворушливо та несподівано. Стосовно робочого зошита English with Smiling Sam 2 Activity Book - чомусь не знайшли у посилці прописи до зошита (Handwriting), здивувалися.
  5 серп. 2020, Олена
 3. Сами тетради красивые и яркие. Но подход к обучению ужасный. Вообще руки бы этой Бевз вырвать. Что учебник составлен, что тетради, просто ужасно. Правил нет. Повторения материала тоже. Ото такое...
  9 трав. 2020, Тамара
 4. Супер
  16 бер. 2020, Мала
 5. Спасибо за быстро выполненный заказ!
  25 черв. 2015, Дмитрий Лесков
 6. Заказала тетради, заполнив все нужные формы и зарегистрировавшись на сайте. Спустя 15 минут мне перезвонили и уточнили нужные данные. Пересылку заказывала через новую почту, получила свой заказ уже через два дня. Оплату делала на карту Приватбанка, так получилось дешевле.
  17 черв. 2015, Анжелика

© 2012-2020 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України