• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Зошити 2 клас НУШ

Позиції 1 з 12 з 218

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 218

на сторінці
При замовленні на суму від 800 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Підготувати все для походу дитини в школу задача не з простих, приходиться купляти різноманітне шкільне приладдя та навчальну літературу. Наприклад, якщо дитина перейшла в другий клас, тоді слід обов’язково купити робочі зошити 2 клас в інтернет-магазині Буклетка. Вони повністю відповідають новим вимогам навчання, створені відповідно методичних норм та допущені Міністерством освіти і науки України до навчального процесу. В нашому магазині можна купити усю шкільну літературу онлайн, навіть не виходячи з дому і при цьому, по доступній ціні!

Зошити 2 клас, нова українська школа – це посібники створені задля реалізації реформи в освітній галузі, яка була започаткована в 2018 році. Вони виконують непросте завдання з максимальною ефективністю, заохочують дітей до навчання, розвивають в них прагнення до отримання нової інформації. Завдяки йому, домашні завдання перетворюються з банального обов’язку в цікаву й захоплюючу подорож сторінками знань. Різноманітні посібники охоплюють усі досліджувані протягом навчального рокупредмети, дозволяючи систематизувати та закріпити отримані знання.

Робочі зошити для 2 класу за оновленою програмою НУШ використовують нові підходи до викладення тем. Вони розраховані на дітей, а тому рясніють яскравими барвами і красивими малюнками, які викликають у них допитливість, а щоб даний ефект не розвіявся, тут міститься багато актуальних і цікавих практичних завдань, які подаються у вигляді ігор. Все це розвиває дитячу уяву, образне мислення,моторику й соціальну активність. Як бачите, наука може бути веселою не залишаючи місця для нудьги.

Друковані робочі зошити для 2 класу переповнені мотиваційною складовою, тим самим посилюючи інтерес дитини до школи. Завдяки йому, діти навчаться самостійній оцінці та самоконтролю. Завдання, тести і опис досягнень допомагають школярам, їхнім батькам та вчителям перевірити успішність, виявити в якій частині навчання є прогалини та зрозуміти як їх заповнити. Зошити чітко спеціалізовані на певному предметі, містять додаткову корисну інформацію з даної дисципліни і приділяють максимальну увагу кожній темі. 

Якщо бажаєте придбати багато примирників, тоді можемо запропонувати оптові знижки на увесь асортимент печатної продукції. Окрім цього, в інтернет-магазині Буклетка працює лояльна цінова політика, тут можна «закупитися» по-максимуму усією необхідною літературою.

© 2012-2018 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України